Kretingalės bibliotekoje – garbės sienelė

Bibliotekininkė B. Grybauskienė: „Tikiuosi, kad biblioteka kitais metais bus perkelta į erdvesnes patalpas.“

Šventiškai nušvitusi Kretingalės biblioteka pasitinka savo skaitytojus. Prie garbės sienelės gali įsiamžinti svečiai, savanoriai – jauku ir gražu, bet per ankšta. Tikimasi, kad ateinančiais metais ši įstaiga bus perkelta į erdvesnes patalpas.

Bibliotekininkės Birutės Grybauskienės nuomone, prabėgę metai dėl pandemijos buvo vangūs, lėti. Dėl ligos ji ilgokai nedirbo, o grįžus buvo nelengva pritraukti skaitytojus. Tačiau į vėžes grįžtantis gyvenimas nuteikia optimistiškai – pavyko įgyvendinti kelis sumanymus, puoselėja naujus. Nemažai kraštotyrinės medžiagos apie Kretingalės praeitį sukaupusi B. Grybauskienė turi idėjų, kaip kitais metais minėti Kretingalės 770-ąjį gimtadienį. „Tikiuosi, kad Kultūros centras, bendruomenė palaikys mano idėjas“, – vylėsi bibliotekininkė.
B. Grybauskienė džiaugiasi bibliotekoje pastačiusi garbės sienelę, panašią kaip ir Gargžduose, Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje. Prie jos fotografuojasi aktyviausi skaitytojai, savanoriai ir svečiai.
Šią savaitę čia buvo pakvietusi bibliotekos savanorius, aktyviausius skaitytojus, kuriems įteikė padėkas, dovanėles. Tarp jų – Sigita Meškauskienė ir Vilma Ladovskytė, tačiau ne tik susibūrimams – ir pavieniams skaitytojams biblioteka per ankšta.
B. Grybauskienė tikisi, jog kitais metais, rajono Savivaldybei įsigijus naujų patalpų, ji įsikurs didesnėje erdvėje. „Jau dabar svajoju, kur ką išdėliosiu“, – prisipažino bib­liotekininkė.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ
Autorės nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių