KRŪTINĖS TOBULINIMAS

  Nukarusios krūtys moterims gali atsirasti po gimdymo, po staigaus svorio netekimo, vykstant senėjimo procesui. Šią estetinę problemą galima koreguoti krūtų pakėlimo operacija. Pacientės operuojamos bendrinėje nejautroje. Operacija gali būti atliekama kartu su krūtų didinimu implantais. Lietuvoje krūtų pakėlimo operacija – labai populiari. Šiandien bet kokio amžiaus moteris gali jaustis gerai ir jausti pasitikėjimą savo nepriekaištinga išvaizda. Po operacijos rezultatai matomi iš karto. Tačiau kurį laiką pacientas gali jausti diskomfortą. Speneliai gali būti nutirpę, o krūtų zonoje padidėjęs jautrumas. Mėnesį po operacijos gali būti tinimas, nemalonūs pojūčiai, bet ilgainiui pabrinkę audiniai atsileidžia, pjūvių vietos ima randėti kol žymės galutinai išblunka. Nauja krūtų forma nusistovi per keletą mėnesių. Po operacijos pirmą parą praleidžiama klinikoje. Tačiau grįžus namo būtina saugotis, laikytis gydytojo paskirtų nurodymų.

       Prieš ryžtantis krūtų pakėlimo operacijai, moteris turi kruopščiai išsiaiškinti situaciją ne tik pačios operacijos, bet ir savo sveikatos būklę, gali būti rekomenduota atlikti krūtų echoskopinį ištyrimą. Prieš operaciją labai svarbi plastikos chirurgo konsultacija. Chirurgas kruopščiai pacientui paaiškins apie procedūros privalumus ir trūkumus. Be bendrų reikalavimų prieš procedūrą labai svarbu: gera sveikatos būklė, stiprus imunitetas, žalingų įpročių atsisakymas. Turi prasmės amžius – jaunesnės moterys greičiau pasveiksta, tikėtini geresni rezultatai, tad rekomenduojama operacijos ilgam neatidėlioti.

       Krūtų didinimas – mediciniškai dar vadinamas augmentacinė mamoplastika. Ši operacija yra viena iš populiariausių ir dažniausiai atliekamų estetinės chirurgijos procedūrų tarpe. Daili krūtinė yra neabejotinai moteriškumo simbolis. Pasitikėjimo savimi simboliui ir fizinių kompleksų mažinimui moterys yra laisvos rinktis priemones, kurios padėtų grąžinti pasitikėjimą savimi.

       Krūtų didinimas dabar moterims padeda atgauti ir suformuoti savo norimą figūros balansą. Krūtų didinimo operacijos daromos moterims tik nuo aštuoniolikos metų, ne nėščioms, neturinčioms rimtų sveikatos nusiskundimų. Krūtų didinimo operacija yra ne tokia sudėtinga. Trunka nuo vienos iki dviejų valandų. O operacija yra atliekama, taikant bendrinę nejautrą. Prieš operaciją pacientė turi kelioms savaitėms atsisakyti žalingų įpročių. 

       Po operacijos svarbu: 6 savaites dėvėti liemenėlę, kuri suteikiama klinikoje. Maždaug du mėnesius vengti fizinės veiklos, kad nesukelti kraujavimo aplink implantą. Kelias dienas vengti rankų kilnojimo. Tai paspartins gijimo procesą, nes neįsitemps aplink implantą raumuo ir kiti audiniai. Pjūvio vietą pusė metų  saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, kad randas kuo greičiau išbluktų.  

V. L.    

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių