KUL generalinio direktoriaus pavaduotojas – Saulius Budinas

Nuo balandžio 8 d.  Klaipėdos universiteto ligoninės (KUL) generalinio direktoriaus pavaduotojo infrastruktūrai ir plėtrai pareigas pradėjo eiti Saulius Budinas.  Jis  laimėjo viešąjį konkursą penkerių metų kadencijai.

„Labai džiaugiuosi, kad mūsų komanda stiprėja ir prie jos prisijungia Saulius. Jis turi reikšmingą vadovavimo patirtį, strateginį mąstymą ir didžiulį norą kartu auginti Klaipėdos universiteto ligoninę. Esu įsitikinęs, kad kartu įgyvendinsime daug sėkmingų įstaigos plėtros projektų“, – sako KUL generalinis direktorius dr. Audrius Šimaitis.

S. Budinas naujas pareigas priima kaip iššūkį ir galimybę prisidėti prie trečio šalyje universiteto lygmens medicinos centro kūrimo bei plėtojimo.

„Vertinu, kad dirbsiu kartu su aukščiausio lygio vadovais. Sieksiu, kad infrastruktūros projektai būtų įgyvendinti sklandžiai ir efektyviai, užtikrinant aukščiausio lygio kokybės paslaugas Vakarų Lietuvos pacientams. Kartu su komanda dirbsime, kad Klaipėdos universiteto ligoninė palaipsniui atitiktų ateities sveikatos priežiūros iššūkius ir galėtų lygiuotis ne tik į Lietuvos, bet ir Europos universiteto ligonines”, – savo vizija dalijosi KUL generalinio direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai ir plėtrai S. Budinas. Jis naujiems iššūkiams įveikti ketina pasitelkti savo  gebėjimus greitai priimti sprendimus, įvertinant jų rizikas ir perspektyvas, platų žinių spektrą, o svarbiausia  –  ryžtą ir užsispyrimą.

Pirmiausia S. Budinas jėgas sutelks KUL Infekcinių ligų klinikos modernizavimui ir Skubios pagalbos klinikos kūrimui.

„Tai prioritetiniai ligoninės infrastruktūros projektai. Rekonstruosime patalpas, atnaujinsime medicininę įrangą. Lygiagrečiai sparčiai vystysime naujo, pasaulinius standartus atitinkančio Skubios pagalbos skyriaus projektą. Įgyvendinti pokyčiai užtikrins dar kokybiškesnes gydymo paslaugas pacientams ir pagerins darbo sąlygas įstaigos darbuotojams”, – apie artimiausius planus kalbėjo KUL vadovo pavaduotojas.

S.Budinas yra sukaupęs daugiau nei 30 metų reikšmingą vadovaujamo darbo patirtį tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuje.

Klaipėdos universiteto ligoninės Komunikacijos tarnyba

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių