Kūrybinės dirbtuvės – savęs pažinimas rašant

Autorės nuotr.: „Kūrėjų būrelio“ dalyvės dalijosi, kad gyvenimo šurmulyje pamiršo vaikišką, kūrybišką savo pusę, tad sieks būrelio metu ją atgaivinti.

„Kūrybiškumas – sielos kraujas“, – taip meninio polėkio svarbą apibūdino „Kūrėjų būrelio“ suaugusiesiems marketingo ir komunikacijos specialistė Toma Liutikė.
Kiekvieną trečiadienį 18 val. Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešojoje bibliotekoje moterys vystys kūrybingumo gyslelę. Tik įžengus pro bibliotekos kabineto duris pasitinka rami, beveik meditacinė muzika. Ramią atmosferą nuspalvina ant stalo sudėlioti žurnalai. „Tai erdvė kūrybai“, – pristatė būrelio organizatorė Toma. Ji atskleidė, kad ilgą laiką neleido sau būti menininke, nors gyvenimą sieja su rašymu – baigė lietuvių filologiją ir teatro režisūrą bei žurnalistikos magistrą, leido žurnalą „Kūnas Mags“.
„Per visą kurso laikotarpį pradėsite kūrybiškai gyventi, žvelgti į gyvenimą ir žaismingai žiūrėti į save. Nusiimsime susireikšminimo barjerus ir suaugusio žmogaus kaukes. Tas vaikiškas tyrumas, kurį turėjome ateidami į šį pasaulį, palaipsniui, užsisukus gyvenime, užsiklojo dažų sluoksniu, tad per šias praktikas sluoksnius nuimsime“, – akcentavo T. Liutikė.
Pirmojo susitikimo metu būrelio dalyvės atliko įdomią užduotį – iš įvairių žurnalų detalių dėliojo svajonių koliažą, dalijosi mintimis apie kūrybiškumą ir gyvenimą.
Gabrielė ČIUNKAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių