Kviečia formuoti Nevyriausybinių organizacijų tarybą

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia nevyriausybines organizacijas teikti kandidatus į Nevyriausybinių organizacijų tarybą.


Kandidatai teikiami Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui, užpildant nustatytos formos atstovo delegavimo į NVO tarybą paraišką. Paraiškos priimamos iki sausio 28 d. 16.45 val. Užpildytą ir pasirašytą paraišką galima pateikti skenuotą elektroninėmis priemonėmis, adresu savivaldybe@klaipedos-r.lt arba gintautas.bareikis@klaipedos-r.lt.
Viena nevyriausybinė organizacija gali siūlyti tik vieną atstovą.
Deleguoti atstovą gali nevyriausybinė organizacija, kurios buveinė ar filialas yra registruotas Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje. Organizacijos, neturinčios juridinio asmens statuso ir juridiniai asmenys, kurie pagal Lietuvos Respublikos nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymą nepriskiriami nevyriausybinėms organizacijoms, dalyvauti atstovų rinkimuose į NVO tarybą negali.
Į NVO tarybą atrenkami penki nevyriausybinių organizacijų atstovai – vienas atstovas iš neįgaliųjų interesus ginančių organizacijų, vienas atstovas iš jaunimo organizacijų, vienas atstovas iš sporto organizacijų, vienas atstovas iš organizacijų, veikiančių kultūros srityje, vienas atstovas iš organizacijų, ginančių pensininkų ar pacientų interesus.
NVO tarybos nuostatus galima rasti Savivaldybės internetinėje svetainėje www.klaipedos-r.lt, skyriuje Informacija nevyriausybinėms organizacijoms.
Informaciją atrankos klausimais teikia Kultūros, sveikatos ir socialinės politikos skyriaus patarėjas Gintautas Bareikis, el. p. gintautas.bareikis@klaipėdos-r.lt, tel. 8 686 25 272.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių