Lietuviški čiužiniai yra patikimiausi. Kaip išsirinkti geriausią ortopedinį čiužinį?

Beautiful girl lying in bed. Young beautiful, woman waking up fully rested.

Lietuviški ortopediniai čiužiniai dažnai skirti palaikyti normalią, natūralią stuburo padėtį, kad atitiktų jūsų kūno linkius. Žmonėms, besiskundžiantiems nugaros skausmais ar kitais stuburo srities negalavimais, medicininių čiužinių reikia dar labiau. Jei miegate ant įprasto čiužinio ir jaučiatės gerai, jo keisti nereikia, tačiau turite įsitikinti, kad čiužinys yra geros kokybės. Naudodami prastos kokybės čiužinį galite pažeisti nugaros smegenis. Dėl šio „poilsio“ gali sutrikti kraujotaka, o tai ilgainiui nukenčia ne tik jūsų miego kokybe, bet ir sukelia daugybę kitų skausmų.

Ortopediniai lietuviški čiužiniai – viena iš skrandžio opos, skoliozės, aukšto kraujospūdžio, radikulito, širdies ligų ir kitų gyvenimo trukmę mažinančių ligų simptomų profilaktikos priemonių. Nepamirškite, kad gero ortopedinio čiužinio pasirinkimas gali pagerinti ne tik jūsų miego kokybę, bet ir jūsų sveikatą.

Ortopediniai čiužiniai ir kodėl juos verta pasirinkti?

Rinktis lietuviškus čiužinius verta dėl kokybės ir savo sveikatos puoselėjimo, nes juk sveikata yra svarbiausia, ką kiekvienas turime šiame pasaulyje. Taigi, susipažinkime su ortopedinių čiužinių, kurie yra lietuviški čiužiniai, privalumais:

  • Maksimali atrama – ortopediniai čiužiniai yra šiek tiek kietesni nei standartiniai. Jie skirti palaikyti kūną, ypač nugarą ir sąnarius. Tvirtas ortopedinio čiužinio paviršius reiškia, kad kiekvieną naktį turėsite itin patogią kaklo ir nugaros atramą, kad išsimiegotumėte idealiai. Taip sumažinsite tikimybę, kad būsite išsiblaškę ar net pabuskite, o tai dar labiau kelia problemų dėl nepatogių čiužinių, kurie netinkamai palaiko jūsų kūną.
  • Tolygus svorio paskirstymas – ortopedinis čiužinys ypač tolygiai paskirsto gulinčio kūno svorį. Tai reiškia, kad nebus jokių spaudimo taškų, ypač ant kaklo, nugaros ir klubų.
  • Padeda išvengti skausmo – pabudus pamirškite kaklo, nugaros, klubų skausmus! Ortopediniai čiužiniai dėl idealaus svorio paskirstymo ir atramos užtikrina gerą stuburo padėtį, padeda sumažinti kūno įtampą ir bet kokį skausmą. Šios unikalios savybės leis jums pabusti stipriems, sveikiems ir geros nuotaikos!
  • Padeda koreguoti laikyseną – trūkčiojimai, kūno nelygumai, stuburo padėtis, kurios šiais laikais kamuoja daugumą žmonių: vaikus, jaunuolius, darbingo amžiaus žmones, pagyvenusius žmones. Jei ir jūs susiduriate su šiais sveikatos iššūkiais, kineziterapeuto rekomenduotas ortopedinis čiužinys ne tik prisitaiko prie unikalių jūsų kūno savybių, bet ir gali padėti ištaisyti šias problemas.
  • Geresnė kraujotaka – šis čiužinys neapkrauna jūsų miegančio kūno, padeda pagerinti kraujotaką ir netgi užtikrina geresnį kraujospūdį! Ortopediniai čiužiniai žymiai pagerina viso kūno aprūpinimą deguonimi, užtikrina puikią miego kokybę.

Kaip išsirinkti čiužinį ir į ką atkreipti dėmesį?

Young woman sitting on the bed with neck pain after wake up

Norint gerai įsigyti, verta vadovautis profesionalų patarimais. Pirmiausia nuspręskite, kokio dydžio čiužinio jums reikia. Rinkdamiesi čiužinį pagal kietumą, atminkite:

  • Svoriui pasiekus 60 kg, reikėtų rinktis minkštą čiužinį;
  • Kai svoris 60-95 kg – reikėtų rinktis vidutinio kietumo čiužinį;
  • Kai sveriate daugiau nei 90 kg, reikėtų rinktis kietą čiužinį.

Jei jus domina lietuviški čiužiniai, kreipkitės į UAB Relax čiužiniai, kurie turi platų čiužinių pasirinkimą, bei siūlo čiužinius itin palankiomis kainomis. Jei renkatės dviejų pusių čiužinį, tačiau ant jo miegantys žmonės yra skirtingo svorio, galite rinktis kombinuotą čiužinį su minkštesne ir kietesne puse. Šio tipo čiužiniai dažniausiai gaminami pagal užsakymą. Čiužiniai su natūraliais užpildais kai kuriems žmonėms gali sukelti alergines reakcijas, todėl turėtumėte žinoti, kas esate ar gali būti alergiškas.

Prieš pirkdami čiužinį būtinai išbandykite. Atkreipkite dėmesį į čiužinio ir siūlių siuvimą. Lygios siūlės – kokybės ženklas.

Continental lovos – https://hilding.lt/produkto-kategorija/continental-lovos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių