• 11 rugpjūčio, 2022
|

Midi ar maxi – kokios suknelės bus šio pavasario hitas?

Kai atsisveikiname su šalta žiema ir pasitinkame pavasarį, gaivos norisi įnešti į visas gyvenimo sritis. Ne išimtis yra ir garderobas. O kas labiau atspindi pavasariškas nuotaikas, jei ne suknelės. Jos gelbsti įvairiose situacijoje: kai neturite kuo daugiau apsirengti, kai reikia pasipuošti, kai staiga netelpate į savo mėgstamiausius džinsus ar kai tiesiog per karšta dėvėti kokius nors kitus drabužius. Taigi, kokios suknelės bus šio pavasario hitas?

Kokios suknelės madingos šį pavasarį: midi ar maxi?

Praėjusį sezoną mados topuose karaliavusias midi ilgio sukneles šį pavasarį pakeičia maxi ilgio suknelės moterims. Jei norite atnaujinti garderobą ir ieškote madingiausių šio pavasario modelių, būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kad svarbus ne tik suknelės ilgis, bet ir daugelis kitų dalykų.

Vienas iš šio sezono mados akcentų yra megztos maxi ilgio suknelės. Sakysite, kad jos pavasariui nelabai tinka, nes yra per storos? Tiesa ta, kad megztos suknelės yra jau ilgą laiką madingas drabužis, kuris tobulėja kiekvienais metais. Šios klasika tapusios suknelės moterims šiais metais stebina plonais audiniais ir prigludimu prie kūno. Kadangi daugelis megztų suknelių yra iš plonyčio audinio, jos puikiai tinka permainingoms pavasario oro sąlygoms.

Ieškančioms ko nors ypatingo ir išskirtinio, verta žinoti, kad šiais metais drabužių mados podiumuose žibėjo ilgos suknelės su plunksnomis ir kutais. Nors šie elegantiški ir įspūdingi suknelių modeliai netinka kasdieniam dėvėjimui, tačiau ypatingoms progoms pasipuošusi ryškia dailaus silueto suknele su plunksnomis, tikrai patrauksite aplinkinių dėmesį ir atrodysite madingai. Tiesa, suknelė gali būti puošta plunksnomis visa arba turėti tik plunksnų akcentų. Tuo tarpu geriausias būdas sužibėti vakarėlio šokių aikštelėje – pasipuošti maxi ilgio suknele su kutais.

Kalbant apie suknelių madas, kurios tinka kasdieniam dėvėjimui, negalima nepaminėti lengvai apdribusių, sutrauktų ir klostuotų siluetų. Jie atrodo romantiškai, švelniai ir niekada nesensta. Šio tipo suknelės puikiai atrodo bet kokių kūno formų moterims. Tiesą pasakius, jas galima dėvėti beveik amžinai, net jei Jūsų svoris ir juosmens apimtis svyruoja.

Kokių spalvų suknelės madingos šį pavasarį?

Kadangi moterų mada nėra tik suknelių ilgiai ir siluetai, tačiau čia svarbų vaidmenį atlieka ir spalvos, būtina pakalbėti, kokios spalvos sukneles rinktis, siekiant atnaujinti savo drabužių spintą madingais modeliais. Šio sezono spalva-karalienė yra žalia. Nuo neoninės žalios iki sodrios samaninės – visi atspalviai tinka, siekiant išlikti madinga šį pavasarį ir netgi visus 2022 metus. Tačiau daugelis mados namų pristato ir kitų ryškių spalvų drabužius. Vyrauja geltona, raudona, violetinė ir rožinė spalvos.

Be to daugelis suknelių puošiamos gėlių raštais. Dideli ryškūs gėlių žiedai ir lapai suteikia suknelėms žaismingumo ir gyvumo, kurio taip reikia atgyjant gamtai. Tiesa, šiais metais galite išvysti daug dailių baltų suknelių. Jos puikiai tinka visoms moterims, ne tik nuotakoms. Pristatant 2022 metų madą, podiumuose buvo galima matyti tikrą pokylį. Ilgos, dieninės, vakarinės, puošnios, paplūdimio, seksualios ir kuklios baltos suknelės užkariavo ne vienos moters širdį. Be to būtina atkreipti dėmesį į ypatingas detales, tokias kaip unikalūs audiniai, nėriniai, raukiniai ir kiti puošybos elementai.

Taigi, jei šį pavasarį planuojate atnaujinti garderobą pačiomis madingiausiomis suknelėmis, ieškokite sodrių spalvų, gėlių raštų, dailių nėrinių, megztų audinių ir, žinoma, maxi ilgio.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių