Motyvuos už sporto laimėjimus

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos nario Vytauto Butkaus iniciatyva Klaipėdos rajono savivaldybės tarybai teikiamas sprendimo projektas, kuriuo siekiama patvirtinti tvarkos aprašą, pagal kurį būtų skiriamos premijos už pasiektus sporto laimėjimus sportininkams ir jų treneriams.


Anot V. Butkaus, sprendimo projekto tikslas – patvirtinti Klaipėdos rajono savivaldybės premijų už pasiektus sporto laimėjimus sportininkams ir jų treneriams skyrimo ir mokėjimo tvarkos aprašą ir nustatyti premijų sportininkams ir jų treneriams dydžius. Sprendimo projektu yra siūloma patvirtinti tvarką ir skirti premijas Klaipėdos rajono sportininkams ir juos rengusiems treneriams, kurie pasiekia aukštų prizinių vietų sporto šakose ir rungtyse, įtrauktose į olimpinių žaidynių programas. Pagrindinis tikslas – motyvuoti ir paskatinti sportininkus ir jų trenerius. „Motyvuojami premijomis bus daug pasiekusieji ir neolimpinių šakų sportininkai, treneriai, tačiau jie gaus 50 proc. dydžio premijas“, – paaiškino sprendimo projektą teikiantis V. Butkus.


Klaipėdos rajono savivaldybės taryba 2018 m. yra patvirtinusi sporto srityje veikiančių fizinių ir juridinių asmenų veiklos rėmimo savivaldybės biudžeto lėšomis kriterijus ir tvarką. Tačiau pagal šią tvarką savivaldybės lėšomis yra remiama sporto srityje veikiančių fizinių ar juridinių asmenų veikla, o motyvavimo už aukštus pasiektus sportinius rezultatus nėra numatyta. Taip pat ši programa neapima ir trenerių, rengusių sportininkus, motyvavimo.


Tarybos nario V. Butkaus sprendimo projektas parengtas atsižvelgiant į Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus, Teisės ir personalo skyriaus bei Klaipėdos rajono savivaldybės Sporto centro išsakytus pastebėjimus ir siūlymus. Tvarkos aprašas bus svarstomas ketvirtadienį vyksiančiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių