Naujiena draudimo rinkoje – draudimas nuo vėžioJūsų artimoje aplinkoje buvo onkologinių susirgimų? Tai yra pirmasis signalas susimąstyti, kadangi, deja, bet šioms ligoms yra būdingas paveldimumas. Be abejo, tai toli gražu dar nereiškia, kad jūs tikrai susirgsite vėžiu, tačiau tokia tikimybė yra truputį didesnė. Ir realu, kad kažkada jums pasireikš vėžio simptomai.

Ką jūs turėtumėte daryti? Ieškokite papildomų apsaugų ir prevenciškai tikrinkitės sveikatą. Viena iš minimų apsaugų yra nauja siūloma paslauga, kurią jau kuris laikas teikia draudimo bendrovė „Compensa Life“. Tai yra draudimas nuo vėžio – „Oncodrop“.

Kaip reikėtų apsidrausti?

Išties pats draudimo procesas yra daugiau nei paprastas ir tą padaryti galima net neiškėlus kojos iš namų. Jūs apsidrausti galite internetu užpildęs tam skirtą formą. Visų pirma reikės atsakyti į klausimus apie savo sveikatos būklę ir jeigu į visus atsakysite neigiamai, tuomet dar tą pačią dieną galėsite sumokėti pirmąją įmoką, o draudimas įsigalios nuo kitos dienos.

Dar vienas svarbus dalykas – pati draudimo suma. Jūs galite rinktis iš keleto skirtinų variantų, o nuo to, kokį variantą pasirinksite, priklausys kokia suma jūs būsite apdrausti.

Kas gali draustis?

„Oncodrop“ draudimo paslauga gali pasinaudoti visi žmonės, kurių amžius yra nuo 18 iki 65 metų. O pati draudimo sutartis galios artimiausius penkerius metus (jiems praėjus galėsite  sudaryti naują sutartį atnaujintomis sąlygomis).

Daug kam kyla klausimas, kodėl apdrausti negalima vaikų, tačiau išties situacija yra kiek kitokia. Jeigu apsidrausite jūs, draudimas automatiškai bus taikomas ir visoms jūsų atžaloms iki tol, kol jie sulauks pilnametystės, todėl jūs galite gauti dvigubą, trigubą, o gal net ir keturgubą naudą.

Antroji medicininė nuomonė

Vėžys – sudėtinga liga, kuri reikalauja labai rimto ir nuodugnaus specialistų įvertinimo. Dažnai žmonės išgirdę diagnozę sutrinka ir mielai išklausytų bent jau dar vieno gydytojo nuomonės. Jeigu jūs būsite apsidraudę „Oncodrop“ draudimu, tokią galimybę tikrai turėsite.

„Compensa Life“ šiuo klausimu bendradarbiauja su JAV partneriu „Mediguide“, kuris vienija garsiausius medicinos centrus ir gydytojus iš viso pasaulio, besispecializuojančius vėžinių susirgimų gydyme, todėl jums būtų suteikta antroji medicininė nuomonė, kuri padėtų jums kur kas geriau pažinti ligą ir išsianalizuoti būdus, kaip kiek įmanoma efektyviau ją gydyti.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių