Originaliai pasveikinkime Lietuvą!

Jau kitą savaitę minėsime Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Kviečiame šią Vasario 16-ąją susiburti bendruomenes, įstaigas ir originaliai pasveikinti Lietuvą šia svarbia proga. Tegul per visą rajoną nuvilnija sveikinimo banga.

„Klaipėdos rajone valstybinių švenčių proga vyksta tikrai daug įvairiausių renginių, matome iniciatyvias bendruomenes, kultūros centrus, mokyklas, darželius, seniūnijas. Tačiau norėtųsi, kad šiemet visi susitelktų bendrystei ir pasveikintų Lietuvą kartu. Gal kultūros centro organizuojamame renginyje vietos ras ir mokyklos bendruomenė, o bendruomenės šventėje – seniūnija? O gal visi kartu surengs bendrą šventę ar akciją savo miestelio ar seniūnijos gyventojams? Svarbiausia, kad tai visus pakylėtų ir skatintų pilietiškumą, meilę Tėvynei. Tad kviečiame sukurti originalų sveikinimą ir Vasario 16-ąją atšvęsti originaliai pasveikinant Lietuvą“, – sako mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Nuotraukų ar vaizdo įrašų, kuriuose užfiksuotas jūsų bendruomenės sveikinimas, lauksime iki vasario 18 d. el. paštu ernesta.badalova@klaipedos-r.lt. Gražiausiomis akimirkomis pasidalinsime su viso rajono gyventojais.

Failus, didesnius nei 10 MB, prašome siųsti per wetransfer nuorodą.

Šią Vasario 16-ąją pasveikinkime Lietuvą originaliai!

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių