Pagalba smulkiajam verslui – aktualūs ir naudingi mokymai

Įgyvendindama Smulkiojo verslo rėmimo programą, Klaipėdos rajono savivaldybė jau antrus metus iš eilės organizuoja nemokamus e. rinkodaros mokymus. Jų tikslas – padėti rajono verslo atstovams įveikti pandeminio laikotarpio keliamus iššūkius ir tapti ne tik matomais, bet ir konkurencingais elektroninėje erdvėje. Pasibaigus vieniems, nuo  trečiadienio startavo kiti – prekybos užsienio elektroninėse platformose mokymai.

Žinios – naudingos ir pritaikomos

Pernai organizuoti dviejų dalių e. rinkodaros mokymai pradedantiesiems bei turizmo sektoriaus atstovams sulaukė didelio susidomėjimo ir teigiamų atsiliepimų. Todėl Smulkiojo verslo rėmimo komisija nusprendė ir šiemet tęsti šios srities mokymus.

Rugsėjo–spalio mėn. vyko dar platesni ir dar labiau praktika pagrįsti net 6 atskirų sesijų e. rinkodaros mokymai. Juose dalyvavo net 27 Klaipėdos rajone veikiančio smulkaus verslo atstovai. Mokymų ciklą sudarė 6 atskiros mokymų sesijos po 5 valandas.

Mokymų dalyviai akcentuoja, kad seminarai praplėtė akiratį, o lektoriai, savo srities profesionalai ne tik perdavė turimas žinias, bet ir suteikė pagalbą sprendžiant įvairius klausimus.

„Yra sakoma, jog galimybes susikuriame patys, tokio principo ir laikausi kurdamas savo verslą, tačiau sužinojęs apie Klaipėdos rajono savivaldybės organizuojamus nemokamus e. rinkodaros mokymus nusprendžiau juose dalyvauti, nes, mano nuomone, šiuo pandeminiu metu kiekvienas ne tik pardedantysis, bet ir veiklą vykdantis smulkus verslininkas privalo pasinaudoti visomis galimybėmis, kad liktų konkurencingas ir neprarastų esamų klientų. Mokymai buvo išties naudingi, nes gautas žinias jau galėjau iš karto pritaikyti savo verslo žinomumo didinimui“, – sako modulinių golfo takelių kūrėjas, projekto „Verslo testeriai“ bendraautoris Tomas Žemgulys.

Mokymais patenkinta liko ir UAB „Gargždų turgus“ vadybininkė-administratorė Loreta Stirbytė. Pasak jos, įgytos žinios jau irgi sėkmingai pritaikomos praktikoje, o nuoseklų darbų sąrašą papildė ir punktai, ką reikia pakeisti ir kaip patobulinti internetinius verslo puslapius.

Vėl nauji mokymai

„Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet buvo planuota organizuoti Savivaldos ir verslo forumą. Tačiau atsižvelgiant į vis prastėjančią epidemiologinę situaciją, Smulkiojo verslo rėmimo komisija nusprendė forumo neorganizuoti, o likusias lėšas ir vėl skirti mokymų organizavimui. Todėl jau nuo šio trečiadienio startavo e. prekybos „eBay“ bei „Etsy“ platformose mokymai, į kuriuos kviečiami Klaipėdos rajono smulkieji verslininkai“, – sako mero pavaduotoja, Smulkiojo verslo rėmimo komisijos pirmininkė Audronė Balnionienė.

Šiuo metu smulkiajam verslui yra sukurta daug įvairių galimybių/priemonių parduoti savo produktus ne tik vietinėje, bet ir užsienio rinkose. Tam ir yra skirtos pasaulinės „Ebay“, „Etsy“, „Amazon“ prekybos platformos. Jos atveria galimybes savo produkcija prekiauti visame pasaulyje, todėl mokėti jomis tinkamai naudotis – neabejotinas smulkiojo verslo privalumas.

Registracijos nuorodas į nuotolinius e. prekybos „Etsy“ ir „eBay“ platformose mokymus rasite feisbuko paskyroje „Verslas. Klaipėdos rajonas“.

Klaipėdos rajono savivaldybės informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių