Paskolos – ne tik problemoms spręsti, bet ir tiesiog mėgautis gyvenimu

Kaip sakoma, nėra padėties be išeities. Tokia pati auksinė taisyklė galioja kalbant ir apie situacijas, susijusias su pinigų stygiumi. Paskola, suteikiama greitųjų kreditų bendrovių, – viena iš galimybių, kuriomis pasinaudojus, galima išspręsti tam tikrą rūpestį. Ir ne tik tokį, kuris yra tiesiogiai susijęs su nemalonumais, pavyzdžiui, antstolių grasinimais areštuoti turtą dėl laiku nesumokėtų mokesčių. Problema gali tapti ir didelis noras aplankyti vieną ar kitą šalį, taip atsiplėšiant nuo įprastos, varginančios rutinos ar suteikiant džiaugsmą savo šeimai, deja, prasilenkiantis su esamomis finansinėmis galimybėmis. Vadinasi, asmeninė paskola internetu gali ne tik padėti išsisukti iš bėdos, bet ir suteikti gyvenimui naujų spalvų. Aišku, visada reikia prisiminti, jog pinigų skolinimasis yra susijęs su didele atsakomybe bei rinktis tą paskolų bendrovę, kuri siūlo patraukliausias sąlygas.

Paskolos internetu: imti ar ne?

Ši tema dažniausiai analizuojama teoriniu lygmeniu, tai yra tada, kai su realiu pinigų stygiumi bei galimais šios problemos sprendimo variantais nesusiduriama. Tada, kai pinigų iš tiesų reikia, tiesą sakant, šie ir imami, jei tik kas nors tokią galimybę suteikia. Tiesa, toks požiūris anaiptol nėra aklas skatinimas gauti paskolą bet kokiomis aplinkybėmis. Viskas, kas susiję su pinigais, reikalauja atsakomybės bei objektyvių savo galimybių vykdyti prisiimtus finansinius įsipareigojimus, įvertinimo. Tiesiog norime pabrėžti, jog trumpalaikė paskola, esant realiam šios poreikiui, nėra gėdinga, o greitųjų paskolų bendrovės – anaiptol ne abejotinos reputacijos „kontoros“, siekiančios bet kokia kaina pasipelnyti iš pasimetusių, galbūt per mažai informacijos turinčių, asmenų.

Nereikia didelių finansinių žinių, jog suvoktum, kaip, laikui bėgant, pinigai nuvertėja, tai yra šiuos „suvalgo“ infliacija, kuri paskutiniu metu savo jėgą demonstruoja itin aktyviai. Vadinasi, jei ramybės nuolat neduoda giliai kirbanti mintis, jog reikia padaryti kažką, kas teigiamai paveiktų asmeninį ir šeimos gyvenimą (pavyzdžiui, namų remontas), nors tuo metu ir nėra pinigų, paskolos –  tikslingas ir visiškai suprantamas sprendimas. Juk gyvename tik vieną kartą ir geriausios paskolos yra tos, kurios gyvenimą padaro šviesesnį bei gražesnį. Nesvarbu, net jei tai būna ir trumpalaikis efektas.

Kokius „saugiklius“ turi pigios paskolos?

Aišku, tai anaiptol nereiškia, jog reikia „taškytis“ pinigais, ypač tais, kurių neturi. Kiekvienas sąmoningas žmogus, prieš priimdamas tokį atsakingą sprendimą, kaip paskola, turi realiai įvertinti, ar jo poreikiai tikrai yra reikšmingi ir, svarbiausia, ar esama finansinė situacija (pastaroji, bėgant laikui, gali tiek pagerėti, tiek, deja, ir pablogėti) leis tinkamai vykdyti kredito sutartyje numatytus įsipareigojimus, tai yra, mokant nustatyto dydžio mėnesinę įmoką, per nurodytą laiką grąžinti visą paskolą.

Ar asmeniui gali būti išduodama pageidaujamo dydžio paskola, sprendžiama gavus šio pateiktą kredito paraišką. Nors vienu metu galima turėti kelis greituosius kreditus, vertinama, ar gaunamų pajamų pakaks šių grąžinimui. Žinoma, nepamirštant ir elementaraus fakto, jog žmogui reikia lėšų pragyvenimui, o ne vien turimų skolų padengimui.

Greitųjų paskolų bendrovių veikla yra griežtai reglamentuojama atitinkamų institucijų, taip siekiant užbėgti už akių liūdnoms situacijoms, kai pigiausia greitoji paskola tampa tarsi „akmeniu po kaklu“, žmogui nesugebant įgyvendinti turimų finansinių įsipareigojimų. Kaip vienas iš tokių „saugiklių“ gali būti paminėtas faktas, jog greitosios paskolos jau ilgą laiką nėra išduodamos bet kuriuo paros metu. Paraiškų peržiūra yra atliekama tik konkrečiomis kredito bendrovės darbo valandomis.

Paskolos gavėjas, persigalvojęs dėl savo sprendimo, per 14 dienų nuo kredito sutarties sudarymo ar kredito pervedimo į banko sąskaitą, gali nutraukti pasirašyto greitosios paskolos sutartį. Žinoma, reikia grąžinti ne tik visą kreditą, bet ir iki tos dienos susikaupusias palūkanas.

Greitosios paskolos yra orientuotos ne tik į sąmoningus, džiaugtis gyvenimu norinčius žmones, bet ir į savo finansines galimybes žiūrinčius ne pro rožinius akinius.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių