Paskutinį kartą scenoje – Richardo Rodgerso miuziklo „Muzikos garsai“ motyvais pastatytas teatralizuotas spektaklis šeimai

Į Klaipėdos koncertų salės (KKS) sceną paskutiniam pasirodymui sugrįžta mažųjų klausytojų pamėgtas koncertas „Žaismingos muzikos garsų orkestras“. Šis muzikinis spektaklis pastatytas Richardo Rodgerso visiems gerai žinomo miuziklo „Muzikos garsai“ („The Sound of Music“) motyvais.Į įtraukiančio siužeto koncertą klausytojai kviečiami kovo 23 dieną. Į 12 valandos programą bilietai jau išparduoti, tačiau dar galima įsigyti bilietus į 18.30 valandos pasirodymą.

„Žaismingos muzikos garsų orkestras“ – tai ypatinga programa, skirta visai šeimai ir įtraukianti įvairaus amžiaus dalyvius. „Šis spektaklis spinduliuoja šiluma, viltimi, gražia muzika. Tėvams kino filmo siužetas gerai žinomas ir koncertuose aš matau kaip jie prisimena seniai girdėtas dainas, vaikams kužda pažįstamos istorijos vingius“, – dalijasi įspūdžiais apie šeštus metus rodomą muzikinį spektaklį režisierė ir aktorė Evelina Šimelionė.

„Muzikos garsų“ istoriją, kuri yra paremta tikrais faktais, žino ištisos kartos. Miuziklas, kurio pagrindu buvo pastatytas ir muzikinis filmas, tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje. E. Šimelionė pasakoja, kad ji užaugo su filmo „Muzikos garsai“ dainomis, keletą kartų lankėsi filmavimo aikštele tapusiose Zalcburgo vietose. „Muzikiniame spektaklyje pasakosime apie svarbiausius dalykus – šeimą, meilę, paklusnumą tėvams ir, žinoma, muziką“, – sako E. Šimelionė.

Lietuvišką tekstą miuziklui parašė pati E. Šimelionė. Tokios dainos, kaip „My Favorite Things“, „Something Good“, „I have Confidence“ gavo naujus lietuviškus pavadinimus – „Dalykai mieli“, „Geri darbai“, „Pasitikiu savimi“. Teatralizuoto koncerto kostiumais ir scenografija rūpinosi Laima Akstinaitė. „Labai nuoširdžiai dirbam su visa spektaklio kūrybinė komanda ir tikiuosi, kad mūsų pastangas įvertins ir žiūrovai“, – sako projekto režisierė.

Vaidmenis kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Šimelionė, Gytis Šimelionis ir Klaipėdos Vydūno gimnazijos vokalinis ansamblis: Patricija Rubinaitė, Barbora Puidokaitė, Jokūbas Matvejevas, Adrijus Iljinas,Barbora Cirtautaitė, Teodoras Žilvinas Žilinskas, Mintarė Rindzevičiūtė.Pačios mažiausios mergaitės vaidmenį atliks Solveiga Mikniūtė. Dainuojančiam ir vaidinančiam projekto kolektyvui akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras, vadovaujamas Mindaugo Bačkaus.

„Esu įsitikinusi, kad klausytojai, atėję į koncertą, išgyvens pačias šviesiausias emocijas bei patirs džiaugsmą, kurį skleidžia labai graži, visiems puikiai pažįstama muzika“, –teigia E. Šimelionė ir kviečiaklausytojus į koncertą „Žaismingos muzikos garsų orkestras“ kovo 23 d. 12.00 ir 18.30 val. KKS.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių