Paskutinį skambutį Priekulės gimnazistai švęs naujoje aktų salėje

Sparčiai vykstančios Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos priestato statybos džiugina visą mokyklos bendruomenę. Čia jau įgyvendinta apie 60 procentų darbų. Naujame priestate bus įrengta ne tik aktų salė, kurios mokykla iki šiol neturėjo, bet ir keturios klasės, reikalingos augančiai gimnazijai.
„Nors gamtos sąlygos ir buvo pristabdžiusios statybas, tačiau nepaisant to darbai vyksta itin sparčiai ir gimnazijos bendruomenė nekantriai laukia įkurtuvių. Statybininkai žada, kad duris priestatas mokiniams atvers jau per paskutinį skambutį. Baigę šį projektą, žengsime dar vieną žingsnį link to, kad mūsų mokyklos būtų šiuolaikiškos ir modernios, kad ugdymas jose būtų patogus ir kokybiškas. Taip stipriname mūsų švietimo tinklą ir darome rajono mokyklas patrauklias tiek mokiniams, tiek mokytojams“, – sako Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas.
Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje mokinių skaičius nuolat auga – šiuo metu jis siekia apie 1 tūkstantį. Tad priestato statybos buvo būtinos ne tik dėl aktų salės trūkumo, bet ir dėl papildomų klasių, kurios suteiktų daugiau erdvės tiek mokiniams, tiek mokytojams, čia planuojama įrengti ir gamtos mokslų tyrimų laboratorijas.
Statomo priestato dydis – beveik 800 kvadratinių metrų, o aktų salė užims 280 kv. m plotą. Į priestatą bus galima patekti per naują vestibiulį iš senojo mokyklos korpuso bei per dar vieną įėjimą iš stadiono pusės. Statant priestatą išsaugotas ir vidiniame mokyklos kieme augantis ąžuolas, o prie jo bus sukurta rekreacinė erdvė su lauko terasa.
Baigus šiuos darbus, Savivaldybė tvarkys ir kitą infrastruktūrą: stadiono pusėje, prie Priekulės vaikų darželio, planuojama įrengti įvažiavimą iš Žirgų gatvės, aikštelę su automobilių stovėjimo vietomis ir pėsčiųjų taką iki naujojo gimnazijos priestato.
Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos priestato statybos darbus atlieka UAB „Stamela“. Darbų vertė – 1,6 mln. eurų, iš kurių 1,4 mln. eurų – Valstybės lėšos iš Tūkstantmečio mokyklų programos.
Klaipėdos rajono
savivaldybės informacija
A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių