Planuojate angarų statybą – naudingi patarimai Jums

Ar pastebėjote, kad žmonės viską perka kaip pašėlę. Vartojimas auga geometrine progresija.

O juk visas prekes, medžiagas reikia ne tik pagaminti, pervežti, tačiau ir sandėliuoti. Prekių, medžiagų sandėliavimas jau tapo aktualia problema, su kuria susiduria ne viena įmonė. Pastebima, kad rasti ar išsinuomoti angarą prekių laikymui gana sudėtinga ir sunku. O jei reikia didesnio angaro, pavyzdžiui, kokių 6 tūkstančių kvadratinių metrų, tokio angaro išsinuomoti apskritai neįmanoma. Tad daugeliui įmonių angarų statyba dažnai lieka vienintele išeitimi.

Dar viena problema su kuria susiduria angarų ieškančios įmonės, tai pasenusios statybos sandėliavimo vietos. Jos būna per mažo aukščio, dažnai nėra šildymo ar trūksta rampų.

Tad daugelis, ypatingai tarptautinių įmonių, vienintele išeitimi iš šios situacijos pasirenka angarų statybą. Tokiu būdu jos turi ne tik galimybę susiprojektuoti angarą pagal savo norus, bet ir suplanuoti nei joms reikia didesnį plotą. Jei tiek ploto šiuo metu nereikia, puiki galimybė jį išnuomoti ir gauti papildomas pajamas. O jei ateityje verslas plėsis jos galės naudoti angarą savo reikmėms.

Tad pateiksime keletą patarimų, ką svarbu žinoti planuojant angarų statybą.

  • Visų pirma  jums reikalingas patikimas partneris, kuris jūsų svajones paverstu realybe. Labai svarbu, kad vienas žmogus būtų atsakingas už visą statybos eigą. Tiesiog būtina, kad jis žinotų visas statybos detales.
  • Turėkite fiksuotą biudžetą. Tuomet galėsite iš anksto suplanuoti būsimas išlaidas.
  • Prieš pradedant statyti rekomenduojama investuoti į detalią sąmatą ir darbų planavimą. Šiame etape labai svarbu atidžiai aptarti visą informaciją su statybos kompanija. Taip pat galite paprašyti pasiūlymų iš keleto statybos kompanijų. Tuomet turėsite galimybę rinktis. Taip pat aiškiai matysite kokia bus projekto sąmata, kokie bus atlikti darbai. Angarų statyba susideda iš nedaug etapų. Tačiau vis tiek svarbu žinoti kaip įmonė planuoja įgyvendinti projektą, kokius terminus pasirenka. Pastebima, kad išankstinis planavimas padeda sutaupyti.
  • Planuojant angaro įrengimą didelis dėmesys turi būti skiriamas jo vidaus išdėstymui. Labai svarbu, kad  statybos kompanija, kuri stato angarą išmanytų apie sandėliuose vykstančius procesus. Nes kitu atveju visas dėmesys bus nukreiptas į išvaizdą ir projekto kainą. Šiais laikais svarbu nepamiršti, kad pastato energetinis efektyvumas yra vienas iš svarbiausių kokybiško pastato rodiklių. Tad rekomenduojame statyti tik energetiškai efektyvius angarus. Ieškokite įmonės, kuri galės suprojektuoti ir pastatyti tokį angarą, kurio energetinio naudingumo sertifikatas pasiekia ir A, A+, bei A++ klases.

Kaip teigia kompanijos UAB „ Klaipėdos statybos kompanijos‘ direktorius Ričardas Petrikauskas šiuo metu įmonė angarų statybai naudoja daugiau nei penkis dešimtmečius veikiančios įmonės „Astron Building System“  pagamintas ir suprojektuotas metalo konstrukcijas. Šios konstrukcijos pasižymi aukšta kokybe  ir leidžia ekonomiškai panaudoti metalą. Todėl statybos aikštelėje darbai vyksta sparčiai ir greitai.

„Užsakovai pamatę darbų atlikimo terminus dažnai nustemba, kad per tiek laiko galima pastatyti didžiulius angarus. Tačiau su šiuolaikinėmis technologijomis statybos srityje galima įgyvendinti ankščiau net neįsivaizduojamus dalykus“- šypteli įmonės vadovas.

Žymos: angaru statyba, sandeliu statyba, angarai kaina.

1 Komentaras

  • Laba diena, turiu 80a zemes sklypa prie pat asfaltuoto kelio, Kauno raj. ir pradedu planuoti komerciniu patalpu statyba nuomai. Domina specialisto konsultacija, pasiulymai. Tel 863322090.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių