Prezidentūros eglutėje – kalėdiniai paukštukai ir iš rajono

Asociatyvi nuotr.

Artėjant šv. Kalėdoms Prezidentūra ir ponia Diana Nausėdienė paskelbė kalėdinės eglutės žaisliukų gaminimo akciją ir pakvietė jungtis Lietuvos mokyk­las, dienos ir globos centrus, visas šeimas ir iš vilnos nuvelti po kalėdinį paukštį.

Į šį kalėdinį kvietimą atsiliepė ir keletas mūsų rajono švietimo bei socialinių paslaugų įstaigų: Gargždų lopšelis-darželis „Saulutė“, lopšelio-darželio „Naminukas“ Kvietinių skyrius, Dituvos pagrindinė mokykla, Priekulės ir Gargždų socialinių paslaugų centrai.

„Tegul Jūsų rankomis nuvelti paukšteliai suskrenda į Prezidentūrą iš užsienio, iš visų Lietuvos regionų, iš mokyklų, iš dienos ir globos centrų, iš kiekvienos šeimos, iš kiekvienų namų. Tegul jie simbolizuoja tai, kas svarbiausia, – kad kiekvienas esame unikalus ir reikšmingas. O visi kartu galime sukurti bend­rus namus Vilčiai ir Meilei, nuveikti daug gražių ir prasmingų dalykų“, – sakė D. Nausėdienė.

Visi žmonių rankomis nuvelti paukšteliai papuoš pagrindinę Prezidentūros kalėdinę eglę. O dalis jų bus padovanoti tiems, kurie savo darbais prisideda prie visų Lietuvos gyventojų gerovės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių