Priekulėje – dar vienas informacinis stendas

Priekulės senamiestyje integruojasi naujausios technologijos. Šiemet turistai, miesto svečiai, gyventojai informaciją apie čia lankytinus objektus ras informaciniame elektroniniame stende, kuris įrengtas paskutinėmis gruodžio dienomis. Tai Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro projekto antroji dalis.


Naujovė įdiegta Priekulės Turgaus aikštėje, netoli miesto laikrodžio. Informaciniame elektroniniame stende pateikiami tekstai, žemėlapiai – turistai gali rasti informaciją apie Priekulės apylinkes, lankytinus objektus, matyti, kur skaniai pavalgyti, rasti nakvynę. Be to, čia galima susipažinti su unikaliais Pamario turizmo klasterio paketais, o vėliau bus galima išbandyti audiogidą po Priekulę. Modernus informacinis stendas reikalingas ir vietos gyventojams.
„Glaudžiai bendradarbiaudami su Turizmo informacijos centru aptariame, ką daryti, kad mieste apsilankantiems turistams būtų lengviau pasiekiama informacija apie šį kraštą, – kalbėjo Priekulės seniūnijos seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė. – Smagu, kad mūsų senamiestyje integruojasi naujausios technologijos, skirtos šio krašto pažinimui.“
Praėjusį rudenį Priekulės centro skverelyje, šalia skulptūros Šventvakarių Ėvei, buvo pristatytas informacinis elektroninis stendas, supažindinantis su Klaipėdos krašto metraštininke Ieva Simonaityte.


Virginija AUKŠTUOLYTĖ
Klaipėdos rajono turizmo informacijos centro nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių