Priekuliškiai karitiečiai tęsia gailestingumo darbus

Priekulės Šv. Antano Paduviečio parapijos „Carito“ savanoriai, pakvietę bendruomenę dalintis su stokojančiais, antrą kartą pradžiugino šventiniais maisto paketais – šiemet 22 šeimas. Aktyviai įsijungę į vyskupijose vykdomą akciją „Gerumas mus vienija“, ragino įsigyti „Carito“ žvakelių. Surinktas aukas panaudos gerumo darbams tęsti: artėja šv. Agotos diena, kurią bus maloniai nustebinti kai kurių visuomenės grupių žmonės.

Praėjusių metų pabaigoje Priekulės parapijos „Carito“ savanoriai, paskelbę akciją „Padovanok Kūčių stalą stokojantiems“, sugebėjo patraukti geros valios žmones, kurie skyrė savo aukas stokojantiems seniūnijos gyventojams. Pasak „Carito“ vadovės Violetos Riaukienės, iš viso buvo surinkta 1 080 eurų. „Už šiuos pinigus paruošėme 22 šventinius maisto paketus (vieno vertė – apie 60 eurų, nes prekybininkai suteikė nuolaidų) ir prieš Kūčias pradžiuginome tiek šeimų, – kalbėjo ji. – Atrandame vienišų, užsisklendusių žmonių, kuriems trūksta ne tik materialinių dalykų, bet ir dėmesio“.

„Carito“ savanoriai akcijos „Gerumas mus vienija“ metu ragino parapijiečius įsigyti žvakelių, už kurias gautos aukos bus taip pat panaudotos gailestingumo darbams. V. Riaukienėpasakojo, jog karitiečiai lankėsi Dituvoje ir kvietė žmones dalintis gerumu. „Jauniesiems savanoriams tai buvo didelė patirtis – pamatė ne tik širdis atvėrusius geradarius, bet ir griežtai atsisakiusius aukoti. Bet tokia realybė, – sakė „Carito“ vadovė. – Šios akcijos metu surinkome 859 eurus, kuriuos panaudosime gailestingumo darbams. Dėkoju savanoriams Neringai Jakštienei, Gabijai ir Kamilei Jakštaitėms, Linai Truščinskienei, Aldonai Simulienei, Onutei Sabaliauskienei, Eimantui Galimulinui, Andželikai Pocienei, klebonui Viktorui, Valdonei Riaukaitei“.

Virginija AUKŠTUOLYTĖ

Asmeninio archyvo nuotr. Priekulės parapijos „Carito“ savanoriai: iš kairės – K. Jakštaitė, E. Galimulinas, „Carito“ vadovė V. Riaukienė, N. Jakštienė, L. Truščinskienė, A. Pocienė.

1 Komentaras

  • Priekulės Caritas savanoriai, tikrai verti pagarbos ir daug gerų žodžių. Taip nuoširdžiai ir nuolankiai tarnaujančių, tikrai nėra dažna. Ačiū labai už tai ką darote, už dovanojamą gerumą, šilumą ir šviesą. Te laimina Dievas jus ir jūsų šeimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių