Priekuliškiams pradinukams – ypatinga pamoka

Priekuliškiai pradinukai dalyvavo pamokoje apie saugų eismą.

Praėjusią savaitę Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijoje pradinių klasių mokiniams vyko ypatinga pamoka – kartu su socialine akcija „Apsaugok mane“ mokyklą aplankė Lietuvos draudimo atstovai. Jie pradinukams vedė žaismingą ir įtraukiančią pamoką apie saugų eismą.
Akcija „Apsaugok mane“ jau 26 metus rūpinosi vaikų saugumu keliuose – visi Lietuvos moksleiviai rugsėjį buvo nemokamai apdraudžiami nuo nelaimingų atsitikimų keliuose. Šiemet prie to prisidėjo ir smagios pamokos mokyklose visoje Lietuvoje.
Mokiniai sužinojo, kodėl svarbu būti atidiems gatvėje, atliko įdomias užduotis, diskutavo ir ieškojo atsakymo, kaip saugiai elgtis kelyje. Kiekviena klasė gavo dovaną – specialiai pradinukams išleistą knygą „Saugus kelyje“.
Tai buvo ne tik smagus užsiėmimas klasėje, bet ir svarbi gyvenimo patirtis – juk saugumas kelyje priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Dėkojame už šios akcijos koordinavimą pradinių klasių mokytojai Jurgitai Kasputytei-Žadeikienei ir mieliems svečiams.
Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos inf. ir nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių

Skip to content