Rajoną garsins mototurizmo ralyje

Meras B. Markauskas ir vicemerė L. Liutikienė, komandos „Pajūrio moto kelionės“ kapitonas A. Kasiliauskas ir narys S. Armalis.

Penktadienio vidurdienį į „Ryterna Modul Mototourism Rally 2022“ išlydėtos komandos, šiandien jame atstovausiančios Klaipėdos rajonui. Meras Bronius Markauskas ir vicemerė Ligita Liutikienė linkėjo sėkmingo starto, laimingai sugrįžti, palankaus vėjo bei geros nuotaikos.


Lietuvos pažinimo ralis – istorinis, intelektualus mototuristinis ralis, kurio metu dalyviai važiuoja motociklais po Lietuvą, aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves. Jie susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis, o už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Jos susijusios su Lietuvos istorija, architektūra ir etnografiniu paveldu. Komanda, surinkusi daugiausiai taškų, laimi.
Tai vienos dienos, 10 valandų ralis po Lietuvą, kuriame Klaipėdos rajonui šiais metais atstovaus komandos „2 ratai“, „Švyturio šalis“ ir „Pajūrio moto kelionės“.

Komandos „2 ratai“ kapitonas Darius Leleiva.

„Svarbu ne prizinės vietos, bet pabuvimas, pabendravimas, susitikimas su žmonėmis. Įdomu pažinti ir Lietuvos kultūrą, suprasti kuo gyva mūsų istorija“, ‒ „Bangai“ sakė Audrius Kasiliauskas, komandos „Pajūrio motokelionės“ kapitonas, vedlys.
„Dalyvaujame jau šeštus metus. Ir kiekvieną kelionę atrandame vis kažką naujo. Lietuva lyg ir nedidelė, bet randame neatrastų vietų“, ‒ mintimis pasidalino komandos „Pajūrio motokelionės“ narys Stasys Armalis.
Komandos „2 ratai“ kapitonas Darius Leleiva minėjo, kad dalyvauja jau ketvirti metai ir atskleidė, kad raliui reikia žinių ir patirties. „Reikia atlikti tam tikras užduotis ir taip, kaip yra prašoma. O kartais nepavyksta rebusų išspręsti“, ‒ pasakojo kapitonas, tačiau pridūrė, kad tai didelė atrakcija.
Klaipėdos rajonui atstovausiantys motociklininkai teigė, kad optimaliausia temperatūra važiuoti būtų per 20 laipsnių šilumos, tačiau esą geriau karštis, negu nuo ryto iki vakaro pilantis lietus.

Monika CALZONAITĖ
Andriaus JOKUBAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių