„RiverVoices“ stebina koncertais ant stogo

Asm. albumo nuotr.: vadovė E. Kripienė (antra iš dešinės) su ugdytinėmis.

Gargždų kultūros centro vokalo studija „RiverVoices“ Žolinę sutiko su dainomis: koncertavo ant Gargžduose esančios kavinės „Bastilija“ stogo.


Vokalo studijos vadovė Erika Kripienė sako, kad tai jau ne pirmas „RiverVoices“ koncertas ant „Bastilijos“ stogo. „Nuostabu dainuoti miesto širdyje. Klausėsi ne tik esantieji kavinėje, bet ir einantys pro šalį. Buvo gera dainuoti, o dar puikesnis jausmas apima, kai šalia buvo tokie puikūs žmonės. Dėkoju Agnei ir Mindaugui Grikšams už puikų garsą, už pagalbą – Sigitai Stalmokei, kuri visada priima į kavinukę“, – šypsodamasi sakė E. Kripienė. Ji gyrė ir savo ugdytines, pasirodžiusias tądien – Ugnę Grikšaitę, Gretą Grikšaitę, Emiliją Brazauskaitę, Gabrielę Rakauskaitę, Aistę Šlajūtę.
Į „RiverVoices“ kolektyvą kviečiami prisijungti ir nauji nariai – visada yra reikalingas studijos pastiprinimas. Šiuo metu jo ypač reikia, nes atliekami sudėtingi kūriniai ir siekiama dainuoti ne tik 3 balsais. Kokių gebėjimų svarbu turėti naujiems nariams? „Žinoma, labai gerai, kai yra muzikinis išsilavinimas, patirtis dainuojant ne tik solo, bet ir ansambliuose. Svarbiausia – klausa, ritmo pojūtis, muzikalumas“, – atsakė vadovė E. Kripienė. Ji pati atvirai sako, kad „RiverVoices“ studija yra jos gyvenimo dalis: „Ji užima mano širdyje ypatingą vietą. Esu dėkinga, kad galiu mokyti dainuoti, nuostabūs žmonės šalia. Vien dėl jų man gera atvykti į Gargždus. Vizijų labai daug. Kiekvieną kartą vis svajojame sukurti kažką nuostabaus ir, manau, kad jau kuriame.“

Agnė ADOMAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių