Savaitė Savivaldybėje

Posėdžiai

Ketvirtadienį ir penktadienį vyko Tarybos komitetų posėdžiai.

Meras Bronius Markauskas ir mero pavaduotoja Violeta Riaukienė už ilgametį nuoširdų ir atsakingą darbą padėkojo Vaiko gerovės komisijos nariams ir įteikė padėkas.

Mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje.

Švietimas

Vyko pasitarimas dėl Tūkstantmečio mokyklų programos aktualijų, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl mokinių vežimo specialiais reisais.

Keliai

Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo Saugaus eismo komisijos posėdyje.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo susitikime su AB „Kelių priežiūra“.

Savivaldybės

Meras Bronius Markauskas dalyvavo Lietuvos savivaldybių asociacijos tarybos posėdyje.

Parama

Mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Socialinės paramos teikimo komisijos posėdyje.

Pasiruošimas

Vyko Gargždų miesto jubiliejaus darbo grupės posėdis. Jame dalyvavo mero pavaduotoja Ligita Liutikienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Aktualijos

Vyksta dalyvaujamojo biudžeto „Tavo idėja“ konkursas. Šiemet idėjas gali siūlyti ne tik rajono gyventojai, bet ir visa Lietuva. Jų Savivaldybė laukia iki spalio 31 d.

Nuo ketvirtadienio Klaipėdos rajone pradėtas šildymo sezonas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių