Savaitė Savivaldybėje

Dalyvaujamasis biudžetas

Vyksta dalyvaujamojo biudžeto „Tavo idėja“ konkursas. Idėjų Savivaldybė laukia iki spalio 31 d.

Infrastruktūra

Penktadienį Trušeliuose, Agilos g. 12, oficialiai buvo paskelbta Sendvario daugiafunkcio centro darbų pradžia.

Vyko Gargždų miesto centro vystymo alternatyvų pristatymas, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Susitikimai

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotoja Violeta Riaukienė bei Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo susitikime su sodininkų bendrijos „Aisė“ atstovais.

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo susitikime su Klaipėdos apskrities ir rajono komisarais.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė dalyvavo susitikime su Priekulės bendrojo plano rengėjais.

Švietimas ir sportas

Vyko pasitarimas dėl Klaipėdos rajono savivaldybės premijų sportininkams ir jų treneriams skyrimo. Jame dalyvavo mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Gobergiškės darželio.

Posėdžiai

Vyko pasitarimas dėl Kretingalės kultūros centro patalpų, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotoja Ligita Liutikienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Vyko Religinių bendruomenių komisijos posėdis, kuriame dalyvavo mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių