Savaitė Savivaldybėje

Iniciatyva

Savivaldybės kolektyvas jau ne pirmus metus prisijungė prie „Pyragų dienos“ iniciatyvos. Darbuotojai ne tik ragavo vieni kitų skanėstus, bet ir dalijosi gerumu – aukojo Klaipėdos rajone gyvenančiam Nojui, kuriam reikalingas nuolatinis gydymas ir reabilitacijos. Paaukota per 500 eurų.

Registracija

Užsiregistruoti pas Klaipėdos rajono seniūnijų socialinių paslaugų specialistus jau galima ir elektroniniu būdu interneto svetainėje https://parama.klaipedos-r.lt. Sistemoje sudaryta galimybė pasirinkti vizitui tinkamą laiką, o nebegalint atvykti, atšaukti savo registraciją.

Švietimas

Savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, kuris pradės priestato prie Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos statybą. Mokykloje atsiras aktų salė, bus įrengtos keturios klasės.

Sveikata

Meras Bronius Markauskas ir vicemerė Ligita Liutikienė dalyvavo pasitarime su Gargždų pirminės sveikatos priežiūros centru ir Gargždų ligonine dėl palaikomojo gydymo ir slaugos.

Planavimas

Vyko Strateginio planavimo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Vyko darbo grupės posėdis dėl Gargždų karjerų teritorijos plėtros ir vystymo bei pritaikymo turizmo ir rekreacinėms reikmėms, kuriame dalyvavo mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Susirinkimas

Meras Bronius Markauskas dalyvavo Gargždų miesto vietos veiklos grupės visuotiniame susirinkime.

Verslas

Mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Smulkiojo verslo rėmimo programos vertinimo komisijos posėdyje.

Praūžė tradicinis Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forumas, kuriame apdovanoti ir konkurso „Verslumo manija“ nugalėtojai.

Posėdžiai

Vyko pasitarimas dėl bendros kultūrinių renginių informacinės sistemos sukūrimo Klaipėdos rajone, kuriame dalyvavo mero pavaduotoja Ligita Liutikienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo Žemės ūkio ir kaimo plėtros rėmimo programos vertinimo komisijos posėdyje.

Vyko Turto naudojimo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius.

„Tavo idėja“

Įgyvendinta dar viena gyventojų idėja – prie Dituvos bibliotekos atsirado nauja pramogų ir sporto erdvė, kur įrengta vaikų žaidimų aikštelė, daugiafunkcis treniruoklis, pavėsinė, stalo tenisas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių