Savaitė Savivaldybėje

Posėdžiai

Ketvirtadienį ir penktadienį vyko Tarybos komitetų posėdžiai.

Meras Bronius Markauskas dalyvavo asociacijos „Klaipėdos regionas“ visuotiniame narių susirinkime.

Vyko Klaipėdos rajono savivaldybės narkotikų kontrolės ir nusikalstamumo prevencijos komisijos posėdis. Jame dalyvavo meras Bronius Markauskas.

Infrastruktūra

Pasirašyta sutartis su rangovu, statysiančiu Gargždų daugiafunkcį sporto centrą. Per pustrečių metų Dariaus ir Girėno gatvėje iškils ir baseinas, ir moderni sporto salė, kurioje rajono sportininkai galės ne tik treniruotis, bet ir organizuoti aukščiausio lygio varžybas. Sutarties pasirašymo renginyje dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Bendradarbiavimas

Darbą pradėjo nauja Tarpinstitucinė grupė, sudaryta iš įvairių rajone veikiančių įstaigų specialistų. Grupės nariai spręs klausimus, susijusius su pagalbos šeimoms planavimu, vertins paslaugų šeimoms ir vaikams poreikį bei prieinamumą, planuos įvairias prevencines priemones ir jų įgyvendinimą. Pirmajame grupės posėdyje dalyvavo ir vicemerė Ligita Liutikienė.

Pirkinys

Klaipėdos rajono policijos pareigūnai gyventojų saugumą užtikrins nauja transporto priemone – keturračiu. Jo įsigijimui Klaipėdos rajono savivaldybė skyrė 12 tūkst. eurų. Naujos transporto priemonės įsigijimas buvo numatytas „Klaipėdos rajono savivaldybės narkotikų kontrolės ir nusikalstamumo prevencijos 2022 m. priemonių plane“. Su nauju pirkiniu pareigūnus sveikino meras Bronius Markauskas.

Keliai

Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo Saugaus eismo komisijos posėdyje.

Planavimas

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl Gargždų miesto centrinės dalies detaliojo plano.

Kultūra

Mero pavaduotoja Ligita Liutikienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Klaipėdos krašto minėjimo darbo grupės posėdyje.

Jaunimo politika

Klaipėdos rajono jaunimo atstovai išvyko į šių metų uždarymo renginį Lietuvos jaunimo sostinėje Marijampolėje. Jaunuolius išlydėjo, sėkmės, naujų idėjų bei pasisemti energijos naujiems metams palinkėjo vicemerė Ligita Liutikienė.

Paroda

Savivaldybėje atidaryta paroda „Klaipėdos architektūra 2021“. Išvysti naujausias architektūros tendencijas kviečiame ir gyventojus. Atvykę į Savivaldybę „Vieno langelio“ specialistę informuokite, kad norite apžiūrėti parodą.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių