Savaitė Savivaldybėje

Pagalba Ukrainai

Penktadienį vyko neeilinis Tarybos posėdis, kuriame svarstytas klausimas dėl humanitarinės pagalbos suteikimo mūsų miestui partneriui Ukrainoje – Limanui. Taryba tam vienbalsiai pritarė. Partneriams dar šį mėnesį bus išsiųstas greitosios pagalbos automobilis, krovininis mikroautobusas, generatorių, benzininių pjūklų, kirvių. Kitą mėnesį bus perkama šiukšliavežė ir vandens cisterna, palydovinės interneto stotys. Iš viso paramai skiriama daugiau nei 80 tūkst. eurų.

Posėdžiai

Vyko Strateginio planavimo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė dalyvavo Narkotikų kontrolės ir nusikalstamumo prevencijos komisijos posėdyje.

Ieškoma rangovo

Ruošiamasi unikalaus kultūros paveldo objekto – Jokšų tilto – rekonstrukcijai. Savivaldybė paskelbė konkursą ir ieško rangovo, kuris padėtų atstatyti tiltą, išsaugant jo architektūrines ir inžinerines vertingąsias savybes.

Renginiai

Ketvirtadienį veikliam Klaipėdos rajono jaunimui išdalytos „Auksinės lemputės“. Tradiciniame renginyje taip pat padėkota aktyviems jaunuoliams ir savanoriams bei įteiktos premijos Jaunimo kūrybiškumo skatinimo konkurso laureatams.

Vyko pasitarimas dėl Gargždų miesto gimtadienio. Jame dalyvavo mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Švietimas

Meras Bronius Markauskas ir mero pavaduotoja Violeta Riaukienė dalyvavo pasitarime dėl Mazūriškių darželio.

Premija

Įteikta jau septintoji Vytauto Majoro premija. Šiemet jos laureate tapo Dalia Lengvinaitė.  Doviluose gyvenanti ir kurianti tautodailininkė labiausiai žinoma kaip sodų rišėja.

„Tavo idėja“

Liko mažiau nei savaitė balsuoti už labiausiai patikusias gyventojų idėjas. Balsavimas portale apklausa.klaipedos-r.lt vyksta iki gruodžio 14 d.

Parama

Vyko Socialinės paramos teikimo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Keliai

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo susitikime su rangovu dėl kelių valymo ir priežiūros žiemos metu.

Erdvės

Bendruomenės, įmonės, įstaigos ir gyventojai kviečiami prisidėti prie jaukių erdvių puošimo ir visame rajone kalėdinę nuotaiką kurti drauge! Papuoštų erdvių nuotraukų laukiama iki gruodžio 23 dienos el. paštu gintare.plungiene@klaipedos-r.lt.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių