Savaitė Savivaldybėje

Sutartis

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas pasirašė kolektyvinę sutartį su Lietuvos švietimo ir mokslo profesinės sąjungos Klaipėdos rajono susivienijimu.

Švietimas

Pasirašyta rangos darbų sutartis dėl Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos modernizacijos. Sutarties vertė –bemaž 2,5 mln. eurų.

Diskusijos

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo diskusijoje „Klaipėdos rajono sveiki miesteliai“.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė LR Seime dalyvavo diskusijoje „Ateities miestai be CO2 emisijos ir su žalia energija: kaip šio tikslo sieks Lietuvos savivaldybės“.

Posėdžiai

Vyko Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdis. Jame dalyvavo mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Saugaus eismo komisijos ir Poveikio aplinkai vertinimo komisijos posėdžiuose  dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime su Nacionalinės žemės tarnybos ir Aplinkos apsaugos departamento atstovais.

Planavimas

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl Teritorijų planavimo įstatymo taikymo klausimų, rengiant Gargždų centrinės dalies viziją.

Dalyvaujamasis biudžetas

Paskelbti konkurso „Tavo idėja“ laimėtojai. Didžiųjų projektų kategorijoje nugalėjo „Svajonių pakrantė ir metų tėkmės ratas Doviluose“, „Minijos senslėnio apžvalgos bokštas ant Utrių kalno“. Mažųjų projektų kategorijoje – „Pasisėdėjimo erdvė“ Gargžduose, gatvės meno piešinys ant J. Lankučio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyriaus pastato sienos, „Riedučių, riedlenčių ir BMX dviračių parko“ įrengimas Veiviržo slėnyje, „Agluonėnų sodas – visiems“. 

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių