Savaitė Savivaldybėje

Vizitas

Klaipėdos rajone lankėsi svečiai iš Skuodo rajono savivaldybės. Jie atvyko pasisemti gerosios patirties, įgyvendinant projektus viešosios ir privačios partnerystės būdu, švietimo ir kitais klausimais. Su Skuodo rajono meru Petru Pušinsku ir delegacija susitiko Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir jo pavaduotoja Violeta Riaukienė bei Administracijos atstovai.

Premija

Šiemet bus įteikta jau XXVII Agluonėnų seniūnijos rašytojos Ievos Simonaitytės premija. Sausio 10 d. posėdžiavusi premijos skyrimo komisija nusprendė ją skirti Priekulės kultūros centro Ernsto Vicherto teatrui už inovatyvius kūrybinius sprendimus puoselėjant Mažosios Lietuvos kultūrą bei I. Simonaitytės vardo garsinimą rajono ir nacionaliniu mastu.

Susitikimas

Vyko susitikimas su AB „Klaipėdos vanduo“ dėl Kvietinių kaimo vandens kokybės. Jame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Asociacija

Meras Bronius Markauskas dalyvavo Klaipėdos regiono asociacijos visuotiniame narių susirinkime Klaipėdoje.

Padėkos

Padėkota Klaipėdos rajoną šventiniu laikotarpiu puošusiems gyventojams, bendruomenėms ir įstaigoms. Juos pasveikino mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė.

Planavimas

Vyko Strateginio planavimo komisijos posėdis. Jame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Pasitarimas

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos.

Išmokos

Kiekvieną mėnesį Klaipėdos rajono gyventojams įvairios socialinės išmokos, įskaitant ir vaiko pinigus, išmokamos nuo 10 iki 25 d. Įprastai jos gyventojus pasiekia 10–12 mėnesio dienomis, tačiau sausį jos bus pradedamos mokėti nuo 16 d., nes išmokoms skirtas dotacijas metų pradžioje ministerija perveda vėliau nei įprasta. Savivaldybės specialistai yra pasiruošę ir lėšos, kai jos tik bus gautos iš ministerijos, pasieks gyventojų sąskaitas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių