Savaitė Savivaldybėje

Įgūdžiai

Klaipėdos rajono antrokai jau mokosi plaukti. Plaukimo pamokų metu netoli 600 moksleivių išmoks skirtingų plaukimo būdų, saugiai elgtis vandenyje ir prie jo bei stiprins savo sveikatą ir fizinį pasiruošimą. Valstybei neskyrus finansavimo, Klaipėdos rajono savivaldybė pamokas baseine antrų klasių mokiniams nusprendė apmokėti iš savo biudžeto lėšų. Tam skirta daugiau nei 31 tūkst. Eur.

Infrastruktūra

Meras Bronius Markauskas dalyvavo nuotoliniame pasitarime dėl Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijos dalies, apimančios Slengių, Mazūriškių, Trušelių, Gindulių kaimus ir gretimos teritorijos vietoves, komunikacinių koridorių ir inžinerinės infrastruktūros specialiojo plano keitimo.

Saugumas

Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo Saugaus eismo komisijos posėdyje.

Pasitarimai

Vyko pasitarimas dėl sklypo Agilos g. Trušeliuose, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas.

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo Dalyvaujamojo biudžeto darbo grupės posėdyje.

Vyko pasitarimas dėl Gargždų stoties. Jame dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius.

Sportas

Vyko aukšto meistriškumo sportininkų pateiktų programų vertinimas, kuriame dalyvavo Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Švietimas

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl darželių.

Renginys

Vyko Gargždų miesto šventės organizavimo darbo grupės posėdis. Jame dalyvavo vicemerė Ligita Liutikienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių