Savaitė Savivaldybėje

Sportas

Antradienį Savivaldybėje įteiktos mero padėkos į Gargždus Lietuvos U-11 futbolo čempionių vardą parvežusioms „Bangos“ mergaitėms ir jų treneriui Simui Alsiui. Jas pasveikino meras Bronius Markauskas ir mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Vyko darbo grupės posėdis dėl vaikų žaidimo, sporto aikštelių, treniruoklių įrengimo ir priežiūros 2023 metais, kuriame dalyvavo mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Atstovavimas

Meras Bronius Markauskas dalyvavo 153-iojoje Europos Regionų komiteto plenarinėje sesijoje Briuselyje.

Minėjimas

Mero pavaduotoja Ligita Liutikienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Dariaus ir Girėno skrydžio per Atlantą jubiliejaus paminėjimo darbo grupės posėdyje.

Miesto gimtadienis

Vyko Miesto gimtadienio organizavimo darbo grupės pasitarimas. Jame dalyvavo mero pavaduotoja Ligita Liutikienė.

Infrastruktūra

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo pasitarime dėl Normantų k. vandentvarkos infrastruktūros nuomos.

Planavimas

Vyko Strateginio planavimo posėdis, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

NVO

Mero pavaduotoja Violeta Riaukienė dalyvavo Nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdyje.

Pavadinimai

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės gatvių, pastatų, statinių ir kitų objektų pavadinimų suteikimo komisijos posėdyje.

Užsak,

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių