Savaitė Savivaldybėje

Komitetai

Šią savaitę vyko Tarybos komitetų posėdžiai. Ketvirtadienį – Vietos ūkio ir kaimo reikalų, Švietimo, kultūros ir sporto bei Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komitetai, o penktadienį – Ekonomikos ir biudžeto.

Susitikimai

Meras Bronius Markauskas susitiko su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Klaipėdos departamento direktoriumi A. Bauža.

Taip pat vyko susitikimai su VšĮ „Klaipėdos keleivinis transportas“ l. e. p. direktoriumi A. Samuilovu bei Klaipėdos rajono ūkininkų sąjungos vadovu V. Buivydu.

Švietimas

Meras Bronius Markauskas, mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl Mazūriškių darželio projektinių pasiūlymų.

Gyventojai

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo susitikime su gyventojais dėl vandens kokybės Kvietinių kaime.

Saugumas

Vyko Saugaus eismo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Posėdžiai

Mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė bei Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Socialinės paramos teikimo komisijos posėdyje.

Vyko Etninės kultūros puoselėjimo ir plėtros Klaipėdos rajone projektų paraiškų vertinimo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių