Savaitė Savivaldybėje

Infrastruktūra

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo  pasitarime dėl daugiabučių renovacijos skatinimo.

Meras Bronius Markauskas, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Lietuvos automobilių kelių direkcijos kelių ir turimų sutarčių eigos.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo darbo grupės pasitarime dėl stovyklavietės, esančios Gargždų karjerų teritorijoje.

Vicemerė Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo darbo grupės pasitarime dėl Sendvario seniūnijos ugdymo įstaigų plėtros.

Vicemerė Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo darbo grupės posėdyje dėl sporto aikštelių perdavimo BĮ Sporto centrui.

Vandens keliai

Vyko pasitarimas dėl Drevernos šliuzo. Jame dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerė Ligita Liutikienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Projektai

Meras Bronius Markauskas ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl Gargždų parko projekto eigos.

Pasitarime diskutuota apie įgyvendintus Dalyvaujamojo biudžeto projektus ir pasiruošimą naujam „Tavo idėja“ konkursui.

Posėdžiai

Vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus dalyvavo Turizmo tarybos posėdyje.

Vyko Jaunimo reikalų tarybos posėdis, kuriame dalyvavo vicemerė Ligita Liutikienė.

Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir direktoriaus pavaduotojas Česlovas Banevičius dalyvavo Strateginio planavimo darbo grupės posėdyje.

Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo Socialinių būstų pirkimo komisijos posėdyje.

Renginiai

Vicemerė Violeta Riaukienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus dalyvavo pasitarime dėl Savivaldos ir verslo forumo organizavimo.

Penktadienį Veiviržėnuose prasidėjo Europos paveldo dienų renginiai, kviečiantys ne tik atrasti greta esantį kultūros paveldą, bet ir suvokti jo vertę bei įsitraukti į išsaugojimą. Renginio dalyvius pasveikino vicemerė Ligita Liutikienė.

Meras Bronius Markauskas apdovanojo mokinius, pasiekusius geriausių rezultatų 2021–2022 mokslo metais, ir juos rengusius mokytojus.

Vyko pasitarimas dėl Kvietinių vandens kokybės, kuriame dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, direktoriaus pavaduotojai Česlovas Banevičius ir Vytautas Butkus.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių