Savaitė Savivaldybėje

Švietimas

Klaipėdos rajono savivaldybė paskelbė konkursą, ieškodama rangovo, kuris modernizuos „Vaivorykštės“ gimnaziją. Ugdymo įstaiga bus rekonstruota iš pagrindų – sutvarkyta ne tik išorė, bet atlikti ir vidaus darbai. 

Infrastruktūra 

Netrukus ir vėl pajudės kurį laiką sustoję Gargždų autobusų stoties statybos darbai. Savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu, kuris tęs pradėtus darbus. Sutartis su ankstesniu rangovu buvo nutraukta dėl vykstančių įmonės bankroto procedūrų.

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas dalyvavo pasitarime dėl projektų su Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Susisiekimas

Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas ir Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas dalyvavo pasitarime dėl regioninės viešojo transporto sistemos.

Konferencija 

Penktadienį Gargždų kino teatre „Minija“ vyko konferencija, kurioje aptartos paviršinių nuotekų tvarkymo aktualijos, diskutuota, su kokiais iššūkiais tenka susidurti ir kaip spręsti kylančias problemas. Joje dalyvavo meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Premijos

Penktadienio vakarą Doviluose vykusios tradicinės Dagos šventės metu Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos moksleivei Danielei Domeikytei įteikta Klaipėdos rajono savivaldybės įsteigta Johano Ferdinando Kelkio premija „Jaunasis publicistas“.

Pirmą kartą Klaipėdos rajono savivaldybėje organizuoti metų socialinio darbuotojo ir metų socialinio partnerio rinkimai. Socialinio darbuotojo ir socialinio partnerio apdovanojimo atrinkimo komisijos posėdžiui pirmininkavo mero pavaduotoja Ligita Liutikienė, jame taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Bendradarbiavimas

Klaipėdos rajone viešėjo Dovilų etninės kultūros centro kultūrinių partnerių delegacija iš Punsko (Lenkija). Gargžduose su svečiais susitiko Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, mero pavaduotojos Ligita Liutikienė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Civilinė sauga

Klaipėdos rajone vyko dvi dienas trukusios tarpinstitucinės pratybos „Pasirengimas mobilizacijai ir priimančiosios šalies paramos teikimui Klaipėdos apskrityje“. Sveikinimo žodį pratybų dalyviams tarė Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių