Šilumos kaina ir Gargžduose bus mažesnė

Asociatyvi nuotr.

AB „Klaipėdos energija“ klientai už paskutinio žiemos mėnesio šildymo paslaugas gali tikėtis mažesnių sąskaitų, nes vasariui nustatytos mažesnės šilumos kainos nei praėjusį mėnesį.
Vasarį AB „Klaipėdos energija“ paslaugomis besinaudojantys klientai už šilumą mokės 7,41 cento už kilovatvalandę (ct/kWh) be PVM. Tai yra 15,4 proc. mažiau nei prieš metus ir apie 1 proc. mažiau nei šių metų sausį.
Pagrindine priežastimi, lėmusia vasario kainų korekciją, – gamtinių dujų atpigimas. Paskutinį žiemos mėnesį gamtinės dujos Klaipėdos ir Gargždų centralizuotam šildymui bus perkamos apie 18 proc. mažesne kaina nei sausį. Nepriklausomų gamintojų parduodamos šilumos vidutinė kaina ir perkamo biokuro kainos vasarį nežymiai didėjo.
Pagal preliminarius skaičiavimus, vasarį apie 84 proc. AB „Klaipėdos energija“ tiekiamos šilumos bus pagaminta iš biokuro bei nupirkta iš uostamiestyje veikiančių nepriklausomų gamintojų. Likusią kuro dalį – apie 16 proc. – sudarys gamtinės dujos.
AB „Klaipėdos energija“ centralizuoto šildymo paslaugas teikia Klaipėdos ir Gargždų gyventojams, įstaigoms, verslo subjektams.

Pagal pranešimą spaudai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių