Skelbiamas Klaipėdos rajono gyventojų verslumo skatinimo konkursas „Verslumo manija“

Kviečiame Klaipėdos rajono gyventojus dalyvauti Klaipėdos rajono savivaldybės organizuojamame verslumo skatinimo konkurse „Verslumo manija“!

Konkursas „Verslumo manija“ skirtas Klaipėdos rajono gyventojams, planuojantiems Klaipėdos rajone kurti verslą ir siekiantiems savo verslo idėjos įgyvendinimui gauti piniginį prizą.

Konkurso tikslas – skatinti Klaipėdos rajono gyventojus kurti naujas verslo idėjas ir prisidėti prie jų įgyvendinimo.

Kviečiame registruoti savo verslo idėją ir laimėti piniginį prizą, kuris už I vietą šiais metais siekia net 5000 Eur. II vietos nugalėtojas laimės 3 000 Eur, o III vietos – 2 000 Eur!

Registruoti savo verslo idėją galite tiesiogiai internete https://forms.gle/4FN971H7xjGsAmez6 arba užpildyti elektroninę paraiškos formą, kurią rasite Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Verslui“, „Verslumo manija“ (https://www.klaipedos-r.lt/index.php?3805112743) ir atsiųsti ją el. paštu mantas.virbauskas@klaipedos-r.lt.

Plačiau apie konkurso sąlygas skaitykite Savivaldybės interneto svetainėje www.klaipedos-r.lt, skiltyje „Verslui“, „Verslumo manija“ (https://www.klaipedos-r.lt/index.php?3805112743).

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių