Slengiuose – džiaugsmingos darželio įkurtuvės

Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre, pertvarkius buvusias seniūnijos patalpas, įrengtas 40 vietų vaikų darželis, čia bus 2 grupės.


Prieš pat šv. Kalėdas Slengių mokykloje-daugiafunkciame centre vyravo šventiškos nuotaikos. Ypač naujojo darželio atidarymu džiaugėsi į šventę sugužėję būsimų ugdytinių tėveliai. Jie sakė net ašarą iš laimės nubraukę, kai sužinojo, kad gavo vietą Klaipėdos rajono savivaldybės atidarytame darželyje. „Puiki aplinka, modernūs baldai, šviesios patalpos, jau ir su auklėtojomis susipažinome“, – „Bangai“ nuotaikingai kalbėjo darželio grupes apžiūrintys tėvai.
Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorė Vilija Lukauskienė informavo, kad darželio rekonstrukcija iš Savivaldybės biudžeto lėšų kainavo daugiau nei 300 tūkst. eurų, baldai ir įranga – daugiau nei 68 tūkst. eurų. Iš viso sukurtos 7 darbo vietos, o priestate bus ugdomos dvi grupės po 20 vaikų. Iš viso – 40. Darželis pradės veikti nuo sausio 3 d.
Naujojo darželio įkurtuvių juostelę perkirpo Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas, vicemerės Ligita Liutikienė, Violeta Riaukienė, rajono Tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininkas Raimondas Simonavičius, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Vytautas Butkus, Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Petravičius, o jiems entuziastingai padėjo ir mokyklos pradinukai. Slengių parapijos klebonas Viktoras Daujotis, taręs kalėdinį pasveikinimą, pašventino darželio pastatą pedagogų ir darželinukų gerovei.
Įkurtuvių šventėje mokyklos kieme veikė kalėdinis jomarkas: karšta kakava, šviežutėliai žagarėliai – kiekvienam šventės dalyviui, o mokyklos mokinių smagios dainos bylojo, jog visus apgaubė nuostabi gražiausių metų švenčių atmosfera.

Vita VITAITĖ
Aut. nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių