• 24 gegužės, 2022
|

Su elektroniniu mokinio pažymėjimu – ir į būrelį, ir į valgyklą

Asociatyvi nuotr.

Klaipėdos rajono mokiniams nuo šiol reikalingas tik vienas dokumentas, kuriuo ne tik stebimas būrelių, treniruočių lankomumas, bet ir galima atsiskaityti mokyklos valgykloje.


Įgyvendinus neformaliojo vaikų švietimo lankomumo apskaitos sistemos įdiegimo projektą, kiekvienam mokiniui išduotas elektroninis mokinio pažymėjimas.
Įgyvendintas projektas suteikia galimybę analizuoti popamokinių veiklų, finansuojamų Savivaldybės ir valstybės lėšomis, lankomumą bei padės išvengti atsiskaitymo grynaisiais pinigais mokyklose.
Tokia atsiskaitymo sistema, kai už maistą sumokama per TAMO piniginę, jau yra naudojama 50 Lietuvos mokyklų Klaipėdoje, Šiauliuose, Vilniuje, Kaune, taip pat Jonavos, Kauno Plungės, Tauragės ir Utenos rajonuose.


Įdiegus neformaliojo vaikų švietimo lankomumo apskaitos sistemą, galima matyti kiekvienos dienos būrelių, treniruočių lankomumą Gargždų sporto centre, Gargždų muzikos mokykloje, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centre, VšĮ „Gargždų futbolas“ bei pas laisvuosius mokytojus.
Sistema jau veikia, tačiau daliai mokinių dar reikia ugdyti įprotį su savimi nešiotis mokinio pažymėjimą. Viliamasi, kad ilgainiui su mokytojų, trenerių ir tėvų pagalba mokiniai įpras turėti pažymėjimą ir dėl to prob­lemų nekils.

Plačiau skaitykite Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ portale www.gargzdai.lt arba Klaipėdos rajono savivaldybės internetiniame puslapyje.

Pagal Klaipėdos rajono savivaldybės informaciją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių