Sveikatos bangoje – du rekordai Gargžduose

Rekordų akademija praneša praėjusį šeštadienį įregistravusi du naujus rekordus: Gargždų Minijos slėnyje, šventėje „Kelk sveikatos bangą!“ Šventės iniciatoriai ir organizatoriai Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras sutelkė aktyvias bendruomenines pajėgas.


Iš vytelių supintas Gargždų 770-ojo jubiliejinio gimtadienio simbolis yra didžiausias net 8 metrų ir 60 cm įstrižainės simbolis, nupintas iš vytelių. Mintis išties sudėtingam grafiniam vaizdui suteikti įdomią išraišką bei siekti Lietuvos rekordo kilo Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojams. Kaip informavo šio biuro vadovė Neringa Tarvydienė, pagrindinė šio ženklo pynėja – Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos direktorė Ona Sturonienė, pagelbėjusi ne tik konsultacijomis, bet ir prisidėjusi prie praktinio įgyvendinimo. Simbolį iš vytelių, kurį pynė įvairių rajono kultūros, ugdymo įstaigų atstovai, pavyko nupinti maždaug per dvi savaites. Sumanymo autoriai juokavo, kad pynimui panaudotos turbūt visos vytelės, kurias buvo galima rasti Gargždų apylinkėse.


Vos spėjusi atlikti rekordinio Gargždų jubiliejaus simbolio matavimus, Rekordų akademija buvo pakviesta stebėti masinę šokių pamoką. Teko konstatuoti, kad tai yra Lietuvos rekordas: masiškiausia šokių pamoka! Rekordų akademija pranešė, kad tikslus pamokos, kurią vedė Anželina Papievienė, dalyvių skaičius, išanalizavus įvairių šaltinių užfiksuotą vaizdo medžiagą, bus paskelbtas artimiausiu metu. Pirminiais duomenimis, šoko per 800 šokėjų. Skambant Donato Montvydo dainai ,,Norim dar“ šokio judesių drauge su visais mokėsi ir Klaipėdos rajono meras Bronius Markauskas, įteikęs šventės iniciatoriams, dalyviams padėkos raštus.

„Bangos“ informacija
A. VALAIČIO nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių