Tarybos komitetų sudėtis vėl pasikeitė

Asociatyvi nuotr.

Rytoj vyksiančiame Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos posėdyje, į kurį po dvejų metų pertraukos gyvai susirinks Tarybos nariai, siūlomas sprendimo projektas „Dėl Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos komitetų sudarymo, jų narių skaičiaus ir įgaliojimų nustatymo“ pakeitimo. Naujoji dauguma ne tik į vadovų postus siūlo savo atstovus. Jau praėjusią savaitę vykusiuose keturių komitetų posėdžiuose dviejuose iš jų išrinkti nauji pirmininkai, viename keitėsi ir komiteto pirmininko pavaduotoja.


Priminsime, kad naujai suformuotoje koalicijoje nuo gegužės 6 d. dirba Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Visuomeninis rinkimų komitetas „Kuriam kartu“, Lietuvos socialdemokratų partija ir Tarybos narys Jonas Dumašius, buvęs konservatorių sąraše.
Vietos ūkio ir kaimo reikalų komitete šiuo metu dirba 7 Tarybos nariai: Jonas Dumašius – komiteto pirmininkas, Andrius Adomaitis – komiteto pirmininko pavaduotojas, taip pat dirba Tarybos nariai Loreta Piaulokaitė-Motuzienė, Audronė Balnionienė, Martynas Pocius, Virgilijus Skuodas, Andrius Vainius. Siūloma, kad Tarybos narys M. Pocius pereitų dirbti į Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komitetą, o vietoj jo iš Švietimo, kultūros ir sporto komiteto siūlomas Tarybos narys Viktoras Kura.
Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto sudėtį taip pat siūloma keisti. Šiuo metu jame dirba 5 Tarybos nariai. Komiteto pirmininkas – Tarybos narys Arvydas Katkus, jo pavaduotojas – Tarybos narys Aivaras Vasylius, taip pat jame dirba Tarybos nariai Rūta Cirtautaitė, Vaclovas Macijauskas, Vida Ronkaitytė. Siūloma, kad minėtame komitete liktų Tarybos nariai R. Cirtautaitė, V. Macijauskas, V. Ronkaitytė ir A. Vasylius, kaip minėta, siūloma, kad prisijungtų Tarybos narys M. Pocius. Iš Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pereitų dirbti Tarybos narys Vidutis Petras Normantas, taip pat iš Ekonomikos ir biudžeto komiteto – Tarybos narys Vytautas Butkus.
Siūloma keisti Švietimo, kultūros ir sporto komiteto sudėtį. Dabar jame dirba 7 Tarybos nariai: Rasa Linkienė, Aušra Gudauskienė, Ligita Liutikienė, Raimondas Simonavičius, Violeta Riaukienė, V. Kura, V. P. Normantas. Tiesa, nelaukiant siūlomų pokyčių dėl komiteto sudėties, praėjusį ketvirtadienį gyvai vykusio minėto komiteto posėdžio metu Tarybos nariai nusprendė skirti pirmininku ir jo pavaduotoju naujai suformuotos valdančiosios daugumos atstovus. Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininku tapo Tarybos narys R. Simonavičius, jo pavaduotoja – Tarybos narė V. Riaukienė. Jau minėta, kad Tarybos narys V. Kura pereitų dirbti į Vietos ūkio ir kaimo reikalų komitetą, o Tarybos narys V. P. Normantas – į Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komitetą. Iš jo į minėtą Švietimo, kultūros ir sporto komiteto sudėtį siūloma įtraukti Tarybos narį A. Katkų.
Siūloma performuoti ir Ekonomikos ir biudžeto komitetą. Jame šiuo metu dirba 7 Tarybos nariai: Nerijus Galvanauskas, Jonas Dromantas, Vaclovas Dačkauskas, Raimundas Daubaris, Sigitas Karbauskas, Alfredas Šiaulys, V. Butkus. Iš minėto komiteto į Sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komitetą pereitų dirbti tik Tarybos narys V. Butkus. Taip pat praėjusį penktadienį gyvai vykusio Ekonomikos ir biudžeto komiteto posėdžio metu naujai išrinktas komiteto pirmininkas – juo vietoje Tarybos nario N. Galvanausko tapo Tarybos narys V. Dačkauskas. Komiteto pirmininko pavaduotuoju liko dirbti Tarybos narys J. Dromantas.
Nekeičiama Kontrolės komiteto sudėtis: jame ir toliau lieka dirbti 6 Tarybos nariai: M. Pocius – komiteto pirmininkas, N. Galvanauskas – komiteto pirmininko pavaduotojas, Tarybos nariai R. Simonavičius, L. Liutikienė, V. Macijauskas, V. Skuodas.

Monika CALZONAITĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių