Tėčių ir vaikų savaitgalis DINO parke!

Praleiskite tėčio dieną kitaip – atvykite kartu pramogauti į DINO parką. Mes jums paruošėme staigmenų. Net 2 dienas iš eilės jūsų lauks smagios, pašėlusios veiklos, kurios skatins išbandyti savo ir tėčių jėgas atliekant įvairias užduotis ir estafetes.

Ledadienis DINO Parke!

Kviečiame Birželio 1 dieną sudalyvauti skaniausiame DINO renginyje. Pašokę su dinozaurais išbandysite savo ir tėčio apetitą „Ledų valgymo čempionate”. Įveikę pirmuosius iššūkius nepraleiskite progos išmėginti savo jėgas vaikų ir tėčių estafečių rungtyse.  Galiausiai, jūsų laukia nerealiausias protmūšis, masiškiausias dinozauro apkabinimas ir azartiškos auksinio kiaušinio paieškos.

Renginio trukmė 11:00-17:00.Išsami programos informacija, registracija ir bilietai čia: https://www.facebook.com/events/1002099681592714?ref=newsfeed

Mano tėtis gali!

Kiekvienas vaikas žino, kad jo tėtis tikrai gali! Tad Birželio 2 dieną visa tai jis galės parodyti dalyvaudamas juoko ir azarto kupinose veiklose.

Pirmiausia įtampai nuimti kviesime jus atsipalaiduoti ir pašokti vyriškus šokius. Po jų prasidės tikri smagumynai. Niekas neabejoja tėčių skrandžiai yra tikrai talpūs ir pajėgūs suvirškinti bet kokį maistą. Tad „Žalių bulvių valgymo čempionatas“ nepaliks abejingo nei vieno tėčio ir jam prijaučiančio vyro. Palaikykite savo tėtį ir apdovanokite jį šilčiausiais apkabinimais įveikus šią, galbūt ne pačią skaniausią užduotį.

Po jos laukia estafetės, kuriose turėsite įrodyti, kad jūs ir jūsų tėtis yra super komanda. Tik įveikiant užduotis kartu pasieksite pačius geriausius rezultatus ir būsite apdovanoti. Po komandinių išbandymų tėčiui teks apginti savo tėčio statusą. Sužinosite, ar mylimiausias šeimos vyras gali vienu metu pakelti savo vaiką ir laikyti pilną bokalą vandens. Atsakymą į šį klausimą ir kitas užduotis sužinosite tik atvykus į renginį. Programai besibaigiant jūsų dar laukia nuotaikingi šokiai su linksmąja dinozauriuke Petunija.

Renginio trukmė 11:00-16:00. Išsami programos informacija, registracija ir bilietai čia: https://www.facebook.com/events/976324630556846?ref=newsfeed

Kitos pramogos DINO parke

Kai visi iššūkiai įveikti, nepamirškite pasilepinti ir kitomis parko pramogomis. Kupina išbandymų diena gali prasidėti klaidinančiame veidrodžių kambaryje, iš kurio ieškant išėjimo gali prireikti ne vieno būdo. Smagiems prisiminimams kurkite optinių apgaulių nuotraukas apverstame name. Atgal į vaikystę tėtį sugražins smagūs pasivažinėjimai traukinuku, mašinėlėmis, karuselėmis ir šokinėjimas ant vandens ar pripučiamo batuto.

Azarto kupinoms pramogoms jums tikrai patiks Šikšniukų kalva, nuo kurios nusileisite sėdėdami didelėse spurgose. Taip pat išbandykite savo taiklumą DINO Šaudykloje. O visiškam atsipalaidavimui apsilankykite 5D kino teatre bei Mini ZOO, kuriame gyvena žmonių dėmesį mėgstantys zuikiai, ožkytės bei gracingos alpakos.

Galiausiai, nepamirškite pasistiprinti DINO Picerijoje arba Restorane. Juk tėtis po pramogų kupinos dienos nusipelnė skanios vakarienės, kuri jam suteiks naujų jėgų.

Užsk.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių