UAB „Mida LT“ bendrovės gimtadienio proga pasirūpino buvusių darbuotojų sveikata

UAB „Mida LT“ dovanos buvusiems darbuotojams pristatytos laikantis asmens higienos reikalavimų. Toks dėmesys ir rūpestis sveikata buvo maloni staigmena visiems pasveikintiems, buvusiems darbuotojams, kurie dabar jau yra pensijoje.

Kompanija TECHNONICOL kasmet rengia savo kompanijos gimtadienio šventę. Šiemet ji – išskirtinė. Bendrovės vadovybė siekė ne tik paminėti sėkmingą 28 metų įmonės gyvavimo sukaktį, bet ir padėkoti į pensiją išėjusiems UAB „Mida LT“ darbuotojams. Socialiai atsakingo verslo sėkmė pirmiausia priklauso nuo atsidavusių ir ištikimų bendrovės specialistų, nuo jų ilgametės patirties ir nuoširdžių pastangų atlikti savo darbą kuo geriau.

Šiais metais, atsižvelgus į pandemijos keliamus iššūkius, siekiant išreikšti dėkingumą ir rūpestį dėl buvusių darbuotojų sveikatos bei gerovės, pasirūpinta dovanoti „AntiCovid-19“ rinkinius. Juose yra visko, ko galėtų prireikti saugantis nuo viruso.

„Tokią padėkos akciją buvusiems darbuotojams, kurie jau yra pensijoje, surengėme pirmą kartą, – pasidalijo mintimis renginį organizavęs generalinis gamyklos „Mida LT“ direktorius A. Jakas, – ir, panašu, pirmasis blynas liko neprisvilęs! Sulaukėme daug susižavėjusių atsiliepimų ir padėkų.“

Buvę darbuotojai pasveikinti laikantis visų karantino taisyklių: dovanos kompanijos gimtadienio dieną jiems pristatytos iki pat durų, prieš tai iš anksto susitarus dėl įteikimo.

UAB „Mida LT“, įeinanti į TECHNONICOL kompanijos sudėtį, gerbia visus savo komandos narius – ir esamus, ir buvusius. Tad rūpindamasi jų sveikata ir siekdama stiprinti imunitetą taria jiems nuoširdų „Ačiū“. „Ačiū už jūsų darbą ir svarbų indėlį, skirtą bendriems tikslams pasiekti“, – sveikindamas bendrovės vardu akcentuoja generalinis direktorius A. Jakas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių