Ukrainiečiai prašymus galės pildyti ir rajono seniūnijose

Asociatyvi nuotr.

Ukrainiečiai užpildyti prašymus išduoti leidimą laikinai gyventi Lietuvoje gali ir internetu, o nuo pirmadienio tiems, kuriems reikia pagalbos, tai padaryti padės ir Klaipėdos rajono seniūnijų darbuotojai.


Karo pabėgėliams, kurie turi kur gyventi, seniūnijos darbuotojai padės užpildyti prašymus ir susiderinti atvykimo laiką į artimiausią Migracijos departamento skyrių. Jei ukrainiečiai neturi gyvenamosios vietos – jie privalo vykti į registracijos centrus, kur jie ne tik registruojami, bet ir laikinai apgyvendinami, jiems paskiriamas būstas ir suteikiama kita reikalinga pagalba.
Prašymai pildomi sukuriant MIGRIS paskyrą. Tam reikalingas užsieniečio el. pašto adresas. Ši paskyra kuriama 16 m. ir vyresniems užsieniečiams. Asmenų nuo 12 iki 16 metų prašymai pildomi vieno iš tėvų paskyroje. Jaunesniems nei 12 metų asmenims prašymai išduoti leidimą laikinai gyventi nepildomi.
Į seniūnijas atvykstančių ukrainiečių, juos lydinčių asmenų prašome pasirūpinti, kad, jei turi, jie su savimi turėtų asmens dokumentus. 
Iš anksto užpildytas prašymas paspartins registracijos procesą. Paskirtu laiku nuvykti į Migracijos departamento skyrių ar registracijos centrą privaloma kartu su vaikais.
Migracijos departamento informacija Ukrainos piliečiams teikiama karštąja telefono linija +370 5 271 7112 kiekvieną darbo dieną ir savaitgaliais nuo 7.30 iki 21.00 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių