Ukrainos palaikymo mitingai grįžta į Klaipėdą

Po Lietuvą keliaujantys Ukrainos palaikymo mitingai  grįžta į Klaipėdą. Rugpjūčio 8 dieną, 18 val., Danės skvere prie arkos, miestiečius, Klaipėdoje dėl karo besiglaudžiančius ukrainiečius, baltarusius ir miesto svečius suburs jau trečiasis mitingas už Ukrainą ir jos žmonių laisvę.

5 – tą  mėnesį vykstantis karas savo žiaurumais ir agresija, deja, bet nesiskiria nuo to, ką jau teko išgyventi, kovojant tiek už Ukrainos, tiek ir už mūsų visų laisvę. Į  šį  mitingą kviečiame atvykti ne tik ukrainiečius, bet ir  įvairių tautų ir tautybių žmones,  kad vieningai galėtume pasakyti, kad būtina išbūti iki pergalės dėl taikos,  saugumo, demokratijos.

Mitingo metu ukrainiečiai su visais atvykusiais dalinsis savo dainomis, kurios nepalieka abejingų. Renginio organizatoriai ragina žvelgti į karo nukankintų žmonių akis: pažvelkite į  tas iškankintas, praverktas, motinų akis, į jų veidus, kuriuose atsispindi nerimas dėl ateities,  skausmas, patirtas,  kai teko  laidoti savo vaikus, kurie iš meilės ir pagarbos gynė savo šalį, pažvelkite į tuos, kurie nebeturi, kur gyventi, prisiminkime Mariupolio, Bučios ir kitų kankinių skausmą, žemės žmones, jų gyvenimai suluošinti ir ateitis sunaikinta, pažvelkite į angelais virtusius vaikus, kurie buvo nužudyti, o atrodė, kad jiems gyvenimas bus maloningas ir jie turės nerūpestingą vaikystę, pažvelkite į tuos kurie tapo karo tremtiniais ir turėjo palikti savo valstybę ir savo svajones.


Pažvelkite. Bet kaip  bebūtų sunku, ukrainiečiai narsūs ir tikintys savo laisve ir be proto mylintys savo šalį, jų stiprybė šiandien suteikia laisvės viltį man ir tau, kiekvienam iš mūsų gyventi ir jaustis saugiai, jų pralietas kraujas mums leidžia keliauti ir gyventi oriai. Viskas, ko reikia dabar, IŠBŪTI SU UKRAINA.

Organizatoriai kviečia visus su vėliavomis rinktis rugpjūčio 8 dieną, 18 val., Danės skvere prie arkos.

Organizatorius Mindaugas Jonušas

Nail Garejev nuotr.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių