• 17 rugpjūčio, 2022
|

Vaikų gynimo dienos proga – šypsenos rajono vaikams

Simboliškai minėdami Tarptautinę vaikų gynimo dieną Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubas ketvirtus metus dovanoja Klaipėdos rajono vaikams šypsenas. „Šypsenų dėžutės – tai dovana Klaipėdos rajono vaikams, kuriose yra būtinosios higienos priemonės, apatinis trikotažas, kanceliarijos priemonės. Dėžutės simboliškai pavadintos šypsenų, nes kiekvienam ją gavusiam sukelia teigiamas emocijas! Jų reikia visiems, o įsigyti gali, deja, ne visos šeimos“, – pasakojo Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubo prezidentas Andrejus Geraščenko.

Klubo nariai patys komplektuoja, perka, renka ir dovanoja Klaipėdos rajono vaikams „Šypsenų dėžutes”. „Iniciatyva unikali tuo, jog dėžutės turinys yra adaptuotas pagal realų poreikį, o perkamų daiktų sąrašas sudėliotas kartu su Klaipėdos rajono paramos šeimai centro atvejo vadybininkais. Juokaujame, jog „Šypsenų dėžutės“ ne tik suteikia šypsenas vaikams naujais daiktais, tačiau ir praktiškai rūpinasi vaikų šypsenomis ten esančiomis burnos higienos priemonėmis“, – kalbėjo projekto „Šypsenų dėžutės“ organizatorius, klubo narys Mindaugas Rupšys.

Šįmet paramos šeimai centrui Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubas perdavė 130 pilnai sukomplektuotų dėžučių, skirtų 3-13 metų vaikams. Priemonės, iš pirmos pažiūros atrodančios įprastos ir kasdienės, kai kuriems, deja, neprieinamos. Dėžutės, suskirstytos pagal vaikų amžių ir lytį, kuriose sukomplektuota asmens higienos priemonės, apatinis trikotažas, kanceliariniai reikmenys, apatinis trikotažas. Suruošti komplektus pagal vaikų amžių ir lytį daug laiko reikalaujantis darbas, tačiau toks kelias pasirinktas norint kuo labiau ją priartinti prie individualių poreikių. Per iniciatyvos gyvavimą iš viso sukomplektuota ir padovanota beveik 600 tokių rinkinių vaikams.

„Šios dovanos socialiai jautriose šeimose augantiems vaikams yra itin praktiškos ir naudingos, perduodami jas ne pirmus metus gerai žinome, kad „Šypsenų dėžučių“ turinys naudingas ir pilnai naudojamas“, – teigė J. Jasevičienė, Klaipėdos rajono paramos šeimai centro vadovė. Prie projekto sėkmės prisideda ir privatūs asmenys bei klubo iniciatyvas palaikančios įmonės – ne pirmus metus „Šypsenų dėžutes“ remia UAB „Lavango Engineering LT“, taip pat Danės odontologijos klinikos dėka šįmet klubas galėjo sukomplektuoti papildomų rinkinių vaikams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių