Vasariškam malonumui ‒ vandenlenčių sportas

Antrą vasarą iš eilės vandenlenčių parkas „MadBay“ Žemgrindžių kaime, Žiobrių gatvėje, šalia Plikių karjero, džiugina vandens pramogų mėgėjus. Savininkai maloniai kviečia žmones pasilepinti po įtemptų dienų ir siūlo išbandyti sparčiai populiarėjančias vandenlentes.


Intensyvi darbo pradžia
„MadBay“ savininkė Eglė Stuopelytė pasakojo, kad po karjero eksploatavimo dabartininio vandenlenčių parko teritorija buvo tokia graži, jog drauge su broliu Viliumi sugalvojo pradėti naują verslą. Kadangi karjero dugne molis, vanduo atrodo lyg smaragdinis, todėl jiedu panoro šiuo reginiu pasidalinti su žmonėmis ir leisti kiekvienam pasilepinti vandens pramogomis. „Vandenlenčių sportą buvome pamėgę ir patys, be to, pastebėjome, kad Klaipėdos rajone nėra daug kokybiškos pasiūlos“, ‒ sakė pašnekovė. Paklausta, kokia šio parko pavadinimo reikšmė, E. Stuopelytė paminėjo, kad šiuo metu gauna daug pagyrimų dėl jo unikalumo ir pridūrė, jog jį išrinko pati, o išvertus iš anglų kalbos tai reiškia „pašėlusi įlanka“. Savininkė dėstė, kad kūrimosi laikotarpiu kilo nemažai sunkumų, kurie pareikalavo daug laiko, kantrybės, psichologinės ir fizinės sveikatos. Buvo dvejonių, ar pavyks rasti tinkamus tiekėjus, komandą, kuriai bus galima užtikrinti geras darbo sąlygas ir atlygį. Tačiau, pasak pašnekovės, viskas pavyko kuo puikiausiai, o konkurencija negąsdino.

Vandenlenčių parko „MadBay“ 2022 m. sezono atidarymas, apdovanojami tinklinio varžybų nugalėtojai. (Iš kairės) savininkas V. Stuopelis. (Iš dešinės) baro vadovas K. Langas ir savininkė E. Stuopelytė.

Patenkinti klientai
E. Stuopelytė kalbėjo, kad „MadBay“ skiriasi nuo kitų vandenlenčių parkų dėl vienos ilgiausių 2.0 sistemų visoje Lietuvoje, gerų figūrų ir, žinoma, vandens grožio. „Mes siūlome skanų maistą, gėrimus, nuostabų paplūdimį, poilsiavietes su laužavietėmis, irklentes, tinklinio aikštelę. Tad čia atvažiavę žmonės mielai gali praleisti visą dieną“, ‒ informavo pašnekovė. Anot jos, lankytojų kiekis priklauso nuo oro sąlygų: jei šilta diena, vandenlenčių sistema būna visiškai užimta. Pašnekovė sakė, kad jų tikslas ‒ pritraukti kuo įvairesnio amžiaus žmonių, sukurti vasaros pramogų vietą, kurioje lankytųsi ir draugų kompanijos, ir šeimos. „Esame labai laimingi, nes atvykusieji nuolat džiugina, pasakodami savo įspūdžius, skatindami judėti į priekį ir linkėdami sėkmės“, ‒ akcentavo E. Stuopelytė.


Nemokamos pramogos darbuotojams
Vandenlenčių parko darbuotojas, baro vadovas Kajus Langas pasakojo, kad sukaupęs gana ilgametę patirtį, dirbdamas aptarnavimo sferoje, sumanė pakeisti savo aplinką ir įsidarbinti seniai pažįstamų bičiulių bare „MadBay“. „Tikrai nesigailiu savo sprendimu, nors iš pradžių darbo turėjau išties daug: styguoti baro asortimentą, bendromis jėgomis stengtis jaukiai ir kokybiškai aptarnauti svečius. Tačiau puikiai čia leidžiu laiką, jaučiuosi kaip didelėje šeimoje“, ‒ džiaugėsi pašnekovas. Jis yra atsakingas beveik už viską, kas vyksta „Madbay“ parke, taip pat atsako į visus savininkams kilusius klausimus. Vaikinas sakė, jog kartu dirba dar 5 kolektyvo nariai: 2 virtuvėje ir 3 jauni vandenlenčių sporto profesionalai, treneriai. O prireikus pagalbos, patys savininkai padeda tinkamai aptarnauti klientus. „Turbūt smagiausia darbo dienos dalis, kai patys išbandome naujas vandenlentes, plaukiojame irklentėmis, vandens motociklais. Turime tiek veiklos per dieną, tad vargu ar kada nors atsibos“, ‒ sakė baro vadovas ir pridūrė, jog dirbdamas šioje vietoje gauna visą reikalingą naujausią įrangą ir gali treniruotis tiek, kiek širdis geidžia.


Aplinka tolerantiška gyvūnams
K. Langas kalbėjo, kad darbe, kuriame svarbiausia – svečių aptarnavimas, visada atsiranda sunkumų. Pavyzdžiui, nuo didelio užsakymų srauto kylantys tarpusavio nesusikalbėjimai, kurie, laimei, greit išsisprendžia: „Stengiamės nepalikti vienas kito bėdoje, kimbame atlikti ir ne savo pareigas.“ Paklaustas, ar „MadBay“ yra numatytų renginių, pašnekovas atsakė, jog visai neseniai vyko sezono atidarymo renginys, kuriame buvo labai daug pramogų klientams, o viena iš jų ‒ vandenlenčių sporto profesionalų pasirodymai. „Kol kas dar tik dėliojame renginių tvarkaraštį, bet galiu patikinti, kad jų bus labai daug ir šeimyniškų“, ‒ informavo vaikinas. Anot Kajaus, visas kolektyvas labai myli gyvūnus ir leidžia jiems parko teritorijoje laisvai lakstyti, jeigu jų šeimininkai užtikrina kitų žmonių saugumą. „Galime didžiuotis ir jaukia atmosfera, poilsiui bei barui skirta terasa, kuri pritaikyta maksimaliam atsipalaidavimui“, ‒ atkreipė dėmesį baro vadovas.

Egidija JOKUBAUSKAITĖ
Asmeninio archyvo nuotr.

Daugiau: nacionalinė kolekcija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių