Viskas ar ULTRA viskas įskaičiuota? 2 viešbučių maitinimo tipai

Nekantraujate pagaliau lepintis saulės spinduliais, skaityti knygą prie baseino ir mėgautis skaniu maistu, dėl kurio neteks sukti galvos patiems? Jeigu dairotės idealaus poilsinės kelionės viešbučio, tikėtina, kad žvalgotės tokio, kuris siūlo „viskas įskaičiuota“ ar „ULTRA viskas įskaičiuota“ maitinimo tipą. Beje, kelionių agentai pastebi, kad daugelis vis dar painioja šiuos terminus ar mano, kad abu maitinimo konceptai visose poilsio oazėse reiškia tą patį. Kuo skiriasi šie du maitinimo tipai ir ką svarbu žinoti keliautojams?

Trumpai apie „viskas įskaičiuota“ maitinimo paketą

Jeigu dairydamiesi viešbučio poilsio oazės pasiūlyme radote frazę „All Inclusive“, arba tiesiog „viskas įskaičiuota“, tai reiškia, kad pagrindiniais dienos valgiais bei tam tikrai gėrimais, nustatytu laiku bei nustatytose vietose, galėsite mėgautis neribotai ir nemokamai. Į tokius pasiūlymus dažniausiai įeina:

  • pusryčiai;
  • pietūs;
  • vakarienė;
  • užkandžiai (gali būti ir saldus stalas bei naktipiečiai);
  • gaivieji ir alkoholiniai gėrimai (dažniausiai vietinės gamybos).

Kai kuriuose aukštos klasės viešbučiuose net ir ne pagrindinių dienos valgių metu galite pasimėgauti nemokamu kavos puodeliu ar ledų porcija. Pagrindiniai dienos valgiai neretai pateikiami „švediško stalo“ principu, rečiau – porcijomis. Labai svarbu – viskas priklauso nuo viešbučio kategorijos bei politikos, kurią kiekvienas gali apsibrėžti savaip. Taigi, ir nemokamų paslaugų, įeinančių į „viskas įskaičiuota“ paketą, kiekį bei sąlygas (laiką, vietą, pateikimą ir pan.). Pavyzdžiui, jeigu viešbučio teritorijoje įsikūrę papildomi skirtingų pasaulio virtuvių restoranėliai, už vakarienę juose gali tekti susimokėti.

Norite, kad poilsinės kelionės metu nenustebintų netikėtos „staigmenos“? Užduokite klausimus – tiek kelionių agentams, tiek pačių viešbučių administracijos darbuotojams jau nuvykę į poilsio vietą.

Kuo ypatingas „ULTRA viskas įskaičiuota“ maitinimo tipas?

Įdomu, ką keičia prie „viskas įskaičiuota“ pridėtas žodis ULTRA? „ULTRA viskas įskaičiuota“ arba angliškas terminas „Ultra All Inclusive“ reiškia, kad galėsite džiaugtis geresne „viskas įskaičiuota“ versija. Vėlgi, priklausomai nuo viešbučio, jo kategorijos ir administracijos sprendimų, tai gali būti įvairūs papildomi privalumai, pavyzdžiui:

  • nemoka kava, ledai bei šviežiai spaustos sultys;
  • nemokamas mini baras viešbučio numeryje;
  • nemokami importiniai alkoholiniai gėrimai;
  • ilgesnis barų darbo laikas;
  • nemokamas maitinimas a la carte restoranuose;

ir pan.

Tai tik keli patobulinto maitinimo paketo pavyzdžiai, tačiau jie, priklausomai nuo pasirinktos poilsio oazės, gali skirtis. Esminis „viskas įskaičiuota“ ir „ULTRA viskas įskaičiuota“ skirtumas yra tas, kad patobulintoje versijoje jūs gaunate daugiau naudų, kurias nusprendžia suteikti viešbutis. Būtent todėl vos į jį atvykus verta pasiteirauti – kas įeina į jūsų pasirinktą poilsio paketą ir už ką gali tekti susimokėti papildomai.

Planuojate vykti į vieną iš šių maitinimo tipų siūlantį viešbutį? Kelionių agentai primena – klauskite ir domėkitės, net jei teko lankytis kituose tokio tipo viešbučiuose. Kiekviena poilsio vieta gali turėti skirtingą maitinimo konceptą, gali skirtis ir restoranų bei barų darbo laikas, o „ULTRA viskas įskaičiuota“ kartais nelygus kito viešbučio „ULTRA viskas įskaičiuota“.

Užsak.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių