XI Kretingalės muzikos festivalis

Jau XI-ąjį kartą suskambėjo Kretingalės muzikos festivalis, kurį organizuoja Asociacija Kretingalės bendruomenė, tradiciškai sukviesdama gausų būrį klausytojų – šį kartą pasimėgauti nuostabaus balso ir ypatingo talento dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės ir jauno, perspektyvaus dainininko Dainoto Varno atliekamomis dainomis.

     Šių metų festivalio I-asis koncertas buvo skirtas paminėti iškilios Mažosios Lietuvos metraštininkės, rašytojos Ievos Simonaitytės 125-osioms gimimo metinėms. Savo poetišku subtilumu jį pradėjo Kretingalės kultūros centro direktorė Violeta Lisovaitė, cituodama rašytojos kūrybos ištraukas ir primindama jos nepaprastą, sunkų gyvenimo bei kūrybos kelią.

     Įtaigų, šiltą ir prasmingą sveikinimo žodį susirinkusiems tarė ir Kretingalės evangelikų-liuteronų bažnyčios kunigas Saulius Varanavičius. Žodžio galios, muzikos garsų bei tikėjimo pakylėti svečiai Dievo namuose jaukiai praleido vakarą, kupiną šviesos, meilės, grožio ir elegancijos. Nuostabus Rūtos Ščiogolevaitės balsas skambėjo ir džiazo, ir bliuzo ir popmuzikos ritmu. Koncertas baigėsi, o taip norėjosi dar klausytis ir klausytis…

      Į XI  Kretingalės muzikos festivalio antra koncertą  susirinkęs gausus žiūrovų būrys mėgavosi dainininko Dainoto Varno koncertu. Žavėjo šio jauno, talentingo ir charizmatiško atlikėjo bendravimas su publika. Buvo labai romantiška ir jauku, skambėjo dainos ne tik lietuvių kalba, bet ir italų, prancūzų, ispanų kalbomis. Nuostabus humoro jausmas, krizenimai,  elegancija – viskas taip tiko, kad žiūrovai  negailėjo ovacijų šiam nuostabaus balso atlikėjui, dainų autoriui. Nuoširdumas, puiki programa sužavėjo daugelį – tai buvo nuostabus vakaras.

Organizatorius: Asociacija „Kretingalės bendruomenė“

Rėmėjas: LR Žemės ūkio ministerija

Partneriai: Kretingalės Kultūros Centras, UAB „Kukudra“, Kretingalės evangelikų–liuteronų bažnyčia

Asociacijos „Kretingalės bendruomenė“ informacija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Daugiau straipsnių