2021 Gegužės 15
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 23 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Eilėje laukė ilgiau

Laukti ilgiau nei numatyta niekam nepatinka, o ypač gydymo įstaigose. „Bangos“ redakcija gavo skaitytojo skundą, kad šis pirmadienį po pietų laukė apie valandą ilgiau prie echoskopo nei numatyta talone, taip pat valandą ilgiau laukė prie traumatologo. Susidarė 3–4 žmonių gyva eilė, kodėl, anot jo, per karantiną tai toleruojama.

Skaitytojas kelia klausimus: kodėl neatitinka vizitų laikai, vėlavimas apie 1 val. ir kodėl yra gyva 3–4 žmonių eilė per karantiną? Gargždų ligoninės vyriausioji gydytoja Virgina Ruškienė „Bangai“ sakė, kadangi skundas anonimiškas, negalinti konkrečiai pakomentuoti, nes tądien dirbo ir du gydytojai echoskopijų kabinete, ir du traumatologai. Tačiau vėluojama dažniausiai dėl to, kad atsiranda ligonių, kuriems būtina skubi pagalba, tad jie įterpiami į eilę, tuomet ir atsiliekama nuo iš anksto numatyto grafiko. Pirmadienio popietę buvo du vadinamieji ekstriniai pacientai. „Tokių dienų nebūna dažnai, bet pasitaiko. Atsiprašome, kad pacientas dėl to buvo priverstas laukti“, – kalbėjo V. Ruškienė.

Komentuodama situaciją dėl gyvos eilės, vyriausioji gydytoja atkreipė dėmesį, kad koridorius pakankamai erdvus, jog būtų galima išlaikyti saugius dviejų metrų atstumus, be to, patys pacientai taip pat turi elgtis atsakingai. „Turbūt niekas nenorėtų, jog pacientus verstume laukti lauke. Tikimės žmonių sąmoningumo“, – sakė Gargždų ligoninės vyriausioji gydytoja V. Ruškienė.

Agnė ADOMAITĖ


Taip pat skaitykite:

9 – Jaunimo erdvė – ryšio su savimi paieškos
Gargždų ligoninės durys atviros: pacientai kviečiami konsultuotis ir gydytis
Nauja registracijos sistema – masiniam vakcinavimui
Devyniasdešimtmetis iš Kiškėnų nenorėjo išdraskyti dešimtmečius kurto ūkio
Daugėja atjautos ir gerumo vargstantiesiems
Dievo žodis, išsakytas lietuviškai
Kitu kampu

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Klaipėdos rajone – vietiniai „Sostų karai“

Praėjusią savaitę vykusių Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos komitetų…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook