Gargždai – draugiškiausias miestas gyvūnams

Vienas draugiškiausių gyvūnams augintiniams šalies miestų Gargždai vėl apgynė šį titulą – minint Pasaulinę gyvūnų dieną, Gargžduose augintiniams buvo dalijami „Mars Lietuva“, gyvūnų augintinių maistą gaminančios bendrovės, padovanoti skanėstai.

„Praėjusiais metais vyko jubiliejinė, 10-oji Pasaulinės gyvūnų dienos šventė Gargžduose. Šiemet tradicinis renginys neįvyko – tokias aplinkybes nulėmė pandemija, neleidžianti žmonėms būriuotis. Bet net ir tokiomis sąlygomis, užtikrindami maksimalų saugumą, išsaugojome tradiciją, priminėme apie augintinių kasdien teikiamą džiaugsmą ir padėkojome jiems už šeimininkams rodomą atsidavimą“, – sako Mindaugas Rupšys, Pasaulinės gyvūnų dienos šventės iniciatorės bendrovės „Mars Lietuva“ Korporacinių reikalų vadovas regionui.

Šventinę dieną „Mars Lietuva“ pakvietė gyventojus su augintiniais pasivaikščioti miesto gatvėmis ir apsilankyti keliuose taškuose, kur keturkojų bičiulių laukė skanios dovanos. „Parodykime savo meilę augintiniams taip, kaip jie ją parodo mums“, – kvietė akcijos organizatoriai.

„Vaivorykštės“ gimnazijos stadionas buvo viena iš vietų, kurioje šeimininkų su augintiniais laukė šventinės akcijos organizatoriai. Čia apsilankę augintinių šeimininkai pasakojo, kad šventė jiems jau buvo tapusi svarbiu rudens renginiu bei vylėsi, kad ši tradicija bus tęsiama kitąmet.

„Mars Lietuva“ per visus Pasaulinės gyvūnų dienos šventės organizavimo metus pasiekė, kad šis renginys taptų savotišku gyvūnų augintinių ir jų šeimininkų „forumu“, kuriame skleidžiamos atsakingos šeimininkystės idėjos. Matome, kad šios idėjos jau įsitvirtino bendruomenėje, ir mes visi kartu siekiame bendro tikslo – kurti geresnį pasaulį gyvūnams augintiniams. Vis dėlto ir šiemet nereikia nusiminti – kai Gargždų gatvėmis vaikštinėja tiek augintiniais vedinų žmonių, tampa akivaizdu, kad šiame mieste gyvūnams gyventi gera“, – priduria M. Rupšys.

Nuolat augintinių maistu prieglaudas remianti „Mars Lietuva“ Pasaulinės gyvūnų dienos proga šiemet įsipareigojo papildomai prieglaudoms skirti 7 tonas bendrovės gaminamo maisto.


Taip pat skaitykite:

Rinkimų drama baigėsi P. Gražulio pergale:  R. Petrauskienė sustoti neketina
Panaudotoms žvakidėms – specialūs konteineriai kapinėse
Pertekliniai ženklai prie įstaigų
Jaunieji gargždiškiai – II lygos nugalėtojai
Lietuvos vyrų tinklinio čempionate – setas su 70 taškų
Veiviržėniškės gėlės – įvairioms progoms
Apdraudusieji ūkinius gyvūnus gali susigrąžinti dalį išlaidų
Kai išgyveni tai pats, – į ligą žiūri kitomis akimis
Džiaugiuosi, kad mečiau, ir raginu tave padaryti tą patį
Konsultavimo paslaugos kaime –  abipusė nauda

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Kaip pavadinsi, taip nepagadinsi?

Seimo rinkimų antrojo turo Klaipėdos…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook