2020 Liepos 16
Kartu su 7 Žemaitijos rajonuose 25 000 egz. tiražu platinamu spalvotu informaciniu-reklaminiu savaitraščiu 

Klaipėdos rajono gyventojams – atskiras tinklalapis apie koronavirusą

Šiandien Klaipėdos rajono savivaldybė pristato gyventojams atskirą tinklalapį, kuriame vienoje vietoje pateikiama aktuali informacija, susijusi su koronavirusu, karantinu ir dėl to pasikeitusiomis gyvenimo sąlygomis. Čia esanti įvairiausia informacija pravers ir gyventojams, ir verslui.

Klaipėdos rajono gyventojams puslapis yra pasiekiamas paspaudus šią nuorodą: https://koronavirusas.klaipedos-r.lt/

Šiame tinklalapyje galima rasti naujienų skiltį, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, specialistų kontaktus, pavyzdžiui, norint paklausti dėl socialinių išmokų ar saviizoliacijos, taip pat naujausia statistika apie užfiksuotus koronaviruso atvejus Klaipėdos rajone ir kt.

„Kodėl atskiras tinklalapis? Todėl, kad mes norėjome savo rajono žmonėms suteikti reikiamą informaciją apie koronavirusą vienoje vietoje. Kitaip tariant, kad jiems patiems nereikėtų atrinkinėti informacijos ir ieškoti internete atsakymų į įvairiausius iškilusius klausimus. Taigi, šiandien mes startuojame su tinklalapiu, o jame esančią informaciją nuolat pildysime bei atnaujinsime. Todėl tikrai labai noriu pakviesti ir paskatinti mūsų gyventojus teikti siūlymus, kokia informacija jiems būtų naudinga, bei ką jie norėtų išvysti šiame puslapyje“, – sako Klaipėdos rajono savivaldybės meras Bronius Markauskas.

Gyventojai pasiūlymus ir pastebėjimus kviečiami teikti el. paštu infokorona@klaipedos-r.lt


Taip pat skaitykite:

Paieška

Naujienlaiškis

Žurnalisto pastabos

Gera, kur mes

Ką jau ką, o gražias…

Plačiau »

Bendraukite su mumis Facebook